Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? Időjárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Időjárás miatt van? :S

Figyelt kérdés

Utoljára junius 14.-én jött meg. Hétfőn kellett volna most, de azóta se jött meg,még barnás folyásom sincs.

Érzékeny a mellbimbóm ha megérintem, néha fájdogál a hasam alja mintha megjönne, nagyonritkán hányingerem is van. 5 éve menstruálok, eddig mindig időbe megjött +/- 1-2 nap.Februárba késett másfél hetet, és előző is úgy jött meg hogy 4 napra rá,mint amikorra megkellett volna.

2 hónapja nem vagyok szűz. Barátommal mindig védekezünk óvszerrel.Nem csúszott le, nem lyukadt ki.Mindig ellenőrizzük.

Legyen okom félni, hogy mégis teherbe estem?Vagy normális hogy ebbe a melegbe nem pontos? Kérlek nyugtassatok meg..:( nagyon félek.

15/l


2010. júl. 17. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

én azt a momentumot ragadnám meg h:

,,2 hónapja nem vagyok szűz"

15/l


te tudod...

2010. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem kell félned, nem lesz semmi gond. ilyenkor simán lehet h meghülyülnek a hormonok, vagy stresszelsz vmin, azért késik. csak ne aggódj, és meg fog jönni, mert lehet már csak azért nem jön meg, mert ezen parázol. szal nyugi, don't panic :)
2010. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj,szokott késni..Főleg ha nem rég kezdted el a szexuális életet,összezavarja a hormonokat.Viszont nem tudom az első hozzászólónak mi a baja..15 éves,ráadásul ahogy olvasom felelősségteljes.mindig vigyáznak,ellenőrzik,legalább van ennyi esze/eszük.

Nekem azon akadt meg a szemem hogy 5 éve menstruálsz,miközben 15 éves vagy.Én is 5 éve,de 18 vagyok. :D

18/L

2010. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én sem értem mi a baja..ha én úgy érzem hogy elég fejlett vagyok és szeretem is azt akivel csinálom,akkor szerintem pont neked nem lenne ebbe beleszólásod..Amúgy meg kérdésre vártam a választ.Nem a te saját véleményedre voltam kíváncsi hogy mit gondolsz róla.(:

Másodiknak+harmadiknak köszönöm.(: Remélem igazatok van, megpróbálok nem stresszelni.

2010. júl. 17. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:

hát xD vicces ugyanígy vagyok én is :S nekem se jött még meg :S és hát félek h terhes vagyok :S

nekem hányingerem van :S de már előtte is az volt ak ráfogtam a melegre :S de most ...

barátnőm azt mondta lehet h a meleg miatt v az is lehet h az idegesség miatt nem jön meg:S

mi is védekeztünk de ez olyan rossz :S

2010. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah am 17/L xD
2010. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!