Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben van valami igazság? Fontos.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben van valami igazság? Fontos.

Figyelt kérdés

Van egy srác és akár hányszor beszélgetek vele mindig kimondja a nevem.

Nagyon sokszor egy beszélgetés alatt.

Utána néztem egy netes portálon ott azt írták hogy ha sokszor mondja ki a nevem akkor tetszem neki legalább is szimpatikus vagyok neki.

19éves lány vagyok.


2010. júl. 17. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Komolyan ez az egyetlen jel, amiből arra tudsz gondolni, hogy fontos.


Várj, mindjárt csinálok egy netes oldalt, ahová leírom, hogy ha sokat mondja a nevedet, akkor az azt jelenti, hogy nem tetszel neki.


Alapból ha sokat beszélgettek, vagy vagytok együtt akár már ezekből levehető, hogy tetszel neki.

2010. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lol

Én mindenkit a nevén szólítok beszélgetés közben, ez alapvető udvariasság. (Nem "hé"-zek vagy "te"-zek, ha azt akarom, hogy figyeljen)

2010. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi...

És bocs hogy ennyire tudatlan vagyok:S

2010. júl. 17. 11:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értetted a kérdésem általában ha beszélünk szemben állunk egymással szóval csak egymásra figyelünk és még is mondja a nevem
2010. júl. 17. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan ismerősöm, aki sokszor mondta ki a nevem beszélgetés közben, de tudom h nem akart tőlem semmit, egyszerűen így nevelték, neki ez alapvető udvariasság volt. persze ez is lehet jele annak h tetszel vkinek, de nem önmagában, max ha sok jel van, akkor ez még megerősítő lehet :)
2010. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Értettem a kérdésed "19éves lány" :), az én hibám, hogy nem fejtettem ki bővebben. ;P
2010. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszadóknak:)
2010. júl. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!