Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már lassan 5 éve tetszik nekem a bátyám legjobb barátja de sajnos van barátnője. Régebben megtudta hogy tetszik nekem de aztán el is lettem felejtve de én öt nem tudtam elfelejteni bár már volt pár barátom de csak ö járt az eszembe.Mostanság mikor látom csak mosolyog és néha elég jól megnéz!Nem tudom mit csináljak próbáljam meg elfelejteni??Kérlek segítsetek!!
2010. júl. 17. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és hány éves a fiú?
2010. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bauxitfőzelék ***** válasza:
Mondd neki, hogy: bikácsunáj!
2010. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 14 Ö 16 :)
2010. júl. 17. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!