Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészít a srác. Miért ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészít a srác. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit úgy 1-2 hónapja ismerek. MSN-en nagyon jól elbeszélgettünk bejöttünk egymásnak. Egyszer találkoztunk. Nagyon jól elvoltunk mintha járnánk.. de utána más lett minden. MSN-en nem volt annyi téma meg stb.. aztán rájöttünk hogy semmit nem érzünk egymás iránt, nem érdemes ebbe belevágni, ezt meg is beszéltük. De azóta kikészít. Állandóan nyafog nekem hogy őt senki nem szereti, pedig csak arra vágyik hogy egy nő szeresse. Aztán kérdezte párszor hogy hogy állok a fiúkkal.. elmondtam neki h van egy alakuló kapcsolatom erre annyit mondott hogy " te tudod mit szeretnél ".. aztán vissza kérdeztem h neki mizujs a csajokkal? azt írta hogy leszarja.. meg hogy mindegy én legyek boldog neki ez már fél siker. Néha úgy érzem hogy ő még mindig akarhat valamit.. de akkor nem írta volna h ő sem érez semmit. Most akkor mi van? Miért ilyen?
2010. júl. 17. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
tiltsd le msnen és probléma megoldva
2010. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy járni akar veled vagy kell egy lelki szemetes
2010. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehogy már te legyél neki a lelki szemetesládája. Töröld!!
2010. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert szeret vagy csak téged akar birtokolni. attól hogy azt mondta lehet h mást érez. am meg tiltsd le nem éri meg ezen idegesíteni magad.
2010. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem van pár unalmas fazon itt a srác nem gond egyébként
2010. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeret:)
2010. júl. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!