Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is Bődöcs jó fej?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is Bődöcs jó fej? Megszépíti a humora? Mit gondoltok lányok?

Figyelt kérdés

#fej #Bődöcs
2019. okt. 21. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, jó fej. Nem, nem egy szép emberke. Nem, nem szépíti meg a humora, nem is függ össze a 2 dolog. Dombóvárinak 2-szer olyan jó humora van, de 2-szer rondább és dagadtabb vagy 40kg-val.
2019. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem szép, de tetszik a humora. Nekem bejönne, ismerkednék vele, ha úgy adódna.
2019. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

A humora számomra elsőosztályú, viszont férfiként nem jön be. Talán ha jobban megismerném, randiznék vele.

Bár mindez csak feltételes mód, van családja.

2019. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Dombóvári minden, csak nem vicces
2019. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Hadházit és Felméri szerintem sokkal jobb humoristák.

Bődöcs se rossz, külsőelg viszont nem jön be.


21/L

2019. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Gagyi. Kőhalmit kivéve mindegyik káromkodik, politizál. Kőhalmi a király, többiek messze mögötte. 31F
2019. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért baj ha politizál? Ha kimondja viccesen ami mindenki szívét szétrepeszti? Hofi is megmondta. :)
2019. okt. 21. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Mert gagyi, ha politikát visz bele. Az nem vicces, az siralmas. Aki mással nem tud poénkodni, az menjen inkább sírásónak. Hofi a rendszer által futtatott bohóc volt. Inverz pszichológia. A rendszer fizette, hogy fikázza a rendszert, így nem tűnik fel annyira az embereknek a rendszer hibái, ha nevetni tudnak rajta. Az nem szül ellenállást. Érted? Hofinak megengedték, sőt, követelték, hogy fikázza a politikát.
2019. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aham. Hol van ez leírva? Vagy a saját hipotézised?
2019. okt. 21. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön a humora, a stílusa, és adnék egy esélyt a dolognak, de hát mindketten házasok vagyunk, ellenben sosem fogunk találkozni.

Külsőre nekem ő az átlagos pasi. Nem ájulok el tőle, de nem is ronda.

2019. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!