Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít bele a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít bele a megcsalás fogalmába?

Figyelt kérdés
Konkrétan én megcsalásnak a rendes szexet gondolom, de mi nem megcsalás?
2010. júl. 16. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a pároddal:Smárolsz,szexelsz.Se tapi semmi.Téged is zavarna,ha láttnád,hogy a partnered mást tapiz,vagy őt tapizzák.
2010. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát..erre én nem tudok válaszolni.. majd ha szerelmes leszel tudni fogod mi az..

16/f

2010. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy csók is megcsalás. nem tudom, ki mit érez annak, szerintem pl nyugodtan meg lehet nézni az ellenkező neműeket az utcán (kulturáltan persze ;), talán még az apró flörtök is beleférnek (szemezés, beszélgetés stb), de ha ezeknek folytatása is van, akkor az elsősorban megalázó a párodnak, másodsorban lehet belőle megcsalás is nagyon könnyen.
2010. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amikor már a malac is egy röffentésre megkúrhat!

Vagy a boton zsákot cipelő cigány fiúval beszélgetsz,és közben markolászod neki!

2010. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszolónak teljesen igaza van, én is így gondolom.
2010. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A rendes szex a megcsalás? Tehát ha a párod szenvedélyesen csókolózik valakivel, akkor nem gondolod úgy, hogy megcsal? Hm... érdekes felfogás.
2010. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne barátom nem mondanám neki,hogy ne beszélgessen más lányokkal,ez természetes.De a csók már igenis megcsalás.


A csók a szerelem egyik jelképe.Egy kapcsolat elején csókolóznak az emberek,később szexelnek is.Tehát a csók a szex előjátéka is lehet.SZóval szerintem a csók is megcsalás.

2010. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy az számít megcsalásnak, amit te annak tartasz. Mindenki mást gondol. Vannak akik azt mondják, az a megcsalás, ha a párja mással többször találkozik, kapcsolata van vele, tehát érzelmek is. Ha néha elmegy egy k..vához,vagy ha nő, akkor pasihoz, az nem érdekli, mert az csak szex.

Szerintem a szex minden formája megcsalás,még a petting is.

Ami a csókot illeti, az nem megcsalás szerintem, de elég gáz az is, azon is kiakadnék rendesen, és nem bocsájtanám meg egykönnyen.

2010. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hat ha egy atbulizott hetvegen total reszegen 5-6-an jol megkurjak, akkor az mar sztem megcsalas:D
2010. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valakinél a szex,csók,flört,tapi. Embere válogatja...
2010. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!