Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lányon 15-20 kiló plusz van, és mondjuk kb. csak 10 kiló plusznak látszik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan lány vagyok de...


Nem minden fiú szereti a vékony lányokat, rajtam is van körülbelül 5-6 kiló plusz, és a barátom mindig azt mondja, hogy ő ezt jobban szereti, mert van mit fogni rajtam :) Az előző barátom is ezen a véleményen volt... Sőt van egy picit ducibb barátnőm, aki egyszer nagyon lefogyott, és teljesen megcsúnyult, egyszerűen neki az állt jól, hogy van rajta egy picit több husika :)

2010. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zavar. Az nagyon sok. Téged nem zavarna ha a pasidon ennyi plusz lenne?
2010. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

eddig 2 barátom volt, de nekik csak a tökéletes test tetszett. na jó, a tökéletes az túlzás, de érted:)

L/17

2010. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha 10Kgnak látszik az még belefér - de ha ránézek és 10kg 25dkg-nak tűnik - el is felejtem :)

Hogy lehet ilyet kérdezni? :P


22F

2010. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hihi :)
2010. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
10-15-20kg? ekkora gránátokra ráse nézek
2010. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
TE szemmel méred a kilókat vagy ez most hogy jött? :)
2010. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, úgy jött :)
2010. júl. 16. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem zavaró. Csak arra kell vigyázni, hogy nehogy fel akarjon emelni, mert lebuksz, te kis hamis! :D
2010. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!