Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kezdek beleszeretni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdek beleszeretni.

Figyelt kérdés
Egy hete volt egy házibuli haveromnál. Egyik sráccal nagyon "összemelegedtünk". Csókolóztunk, puszilgattuk, ölelgettük egymást. Nem teljesen voltunk józanok, ő eléggé be volt rúgva én kevésbé. Azt mondta h józanul is megcsókolt volna és hogy nagyon jó csaj vagyok, összejönne velem. Utána pár napig beszéltünk msn-en azt mondta hogy ő többet szeretne( mármint szeretne járni velem) mondtam neki h én is. Megbeszéltük h valamikor akkor találkozni kellene még. De azóta viszont ez szóba se jött.. Msn-en is alig beszélünk. Ma meg kint volt haverjaival a városban mi is kint voltunk. Annyi volt hogy párszor rám nézett, ezenkívül semmi más. De én úgy érzem kezdek beleszeretni. Mit tegyek? Szombaton megint lesz egy buli.. ott talán megtudnám vele beszélni, csak lehet anyumék nem engednek majd el.. Mit csináljak? Nagyon szeretnék elmenni a buliba, és tisztázni az ügyet. Szerintetek lehet ebből még valami?
2010. júl. 15. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem engednek el a buliba ne keseredj el, sokkal jobb négyszemközt, és nem részeges/becsiccsentve beszélni. Mikor kicsi alkoholt ivott az ember igaz, hogy őszinte, de mondat velünk olyan dolgokat a pia, amit nem is gondolunk. 4szemközt tisztázni a dolgot, és utána eldönteni mit is akartok.
2010. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akarom írni, részegen*
2010. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gondolom azé van, me részegen szebbnek látott :D (mmint h ő volt az )
2010. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

elsőnek köszi:) lehet igazad van:)


második hát nem tudom :D lehet van benne valami, csak akkor msnen miért írta pár napra rá h ő többet szeretne?:D akkor már józan volt pedig:D

2010. júl. 16. 00:34
 5/6 anonim válasza:

hát amit ő csinál veled az úgy látom elég jól bejött :D

mármint.. eldumál veled, amíg ki nem mondod hogy akarsz tőle valamit, utána hátrál és vár, hogy te lépj..

(ekkor jöttél rá hogy nem akarod elveszíteni és fontos hogy összejöjjetek :D )

nem számít arra, hogy a saját fegyverével lövöd le... ;)

remélem érted a célzást.. :P

2010. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hmm köszi a választ :)
2010. júl. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!