Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem vele részegen, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem vele részegen, nem emlékszem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már kb 3 éve irtóra tetszik, sokszor álmodoztam róla hogy lesz köztünk valami. 1 éve egyszer smároltunk egy buliban, de nem volt folytatás. Az utóbbi egy évben meg kevesebbet láttam mert más városban dolgozott, de msn-en elég gyakran beszéltünk.

Tegnap hatalmas buli volt, egyik barátnőm 20. szülinapja. Nem vagyok a legnagyobb ivós a társaságban, de tegnap oltárira sikerült berúgnom. Igazából este 10 után nem emlékszem semmire. Reggel arra ébredtem, hogy barátnőmék vendégszobájában fekszem az ágyon, mellettem alszik ez a srác, és meztelenek vagyunk mindketten, a ruháink az ágyon köztünk összevissza. Teljesen bepánikoltam, magamra kaptam a ruháimat, kimentem, még nem volt kint senki , mindenki aludt még, én meg kinyitottam a kulccsal az ajtót és hazamentem (nem is zártam így vissza az ajtót de szerencsére nem lett baj belőle).

Azóta majdnem megőrülök, nagyon cikinek érzem a helyzetet, szégyellem magam. Nincs perc, hogy ne erre gondolnék. Legjobb barátnőmmel beszéltem csak, aki szintén ott volt, azt mondta hogy éjfél körül tűntem el a fiúval a vendégszobában és "nem akartak zavarni" ezért hagytak minket. Azt mondja a fiú reggel tök normálisan viselkedett aztán hazament, engem nem hozott szóba.

A fiúval azóta nem beszéltem, ő sem hívott.

Vajon ő emlékszik, hogy mi volt, hogy történt? Holnap fel kéne hívnom, de borzalmasan ciki lesz... mégis mit mondjak neki? Nem hittem volna, hogy egyszer odáig süllyedek hogy egy buliban fekszem le részegen valakivel... :S


20/L


2010. júl. 15. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

keresd meg,kérdezz rá..

jobbat nem tudsz tenni, ha nem kiváncsi rád akkor mi van?nem veszthetsz semmit.. attól még ugyanugy tetszhet tovább.. és ez miatt még azt sem kell érezd h beégtél mert biztos jó volt neki is..

2010. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy volt-e valami és utána elkerülheted ha jobbnak látod.
2010. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

Ügyes vagy, részegen lefeküdni egy pasival. A nők szégyene ez...

És ha valami komoly baj történik veled akkor mi van? Felelőtlen vagy, sajnálom. Remélem tanultál a hibádból. Nem sérteni akarlak.

2010. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az még kisebb baj, hogy esetleg lefeküdtetek-e.

Ebből kifolyólag arra sem emlékszel, hogy védekeztetek-e. :S

2010. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!