Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nézed velem a csillagokat? (:

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézed velem a csillagokat? (:

Figyelt kérdés
14/L
2010. júl. 15. 21:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mesélj magadról :D valamit.
2010. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

21:17:jól hangzik(:

21:17:nem, deígy nemis tudod meg(:

2010. júl. 15. 21:21
 13/21 anonim ***** válasza:
Én nem látom a csillagokat. :))
2010. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 évvel idősebb lennél akkor talán, de akkor is csak a 4. vagy 5. randin

20F

2010. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Vas megyében.

Meséljek magamró?: egy 30éves családanya vagyok 3 gyerekkel, aki nemrég kavarodott ki egy kapcsolatból.D nemám, de most komolyan, bemásoljam a bemutatkozásomat?. Tamivagyok, gondolom erre már rájöttél, de ha nem már igen. 6 év múlva 20éves leszek, imádom mondani!:D Celllbe születtem ( de ez kit érdekel?=)Nemigazán írokösszefüggően, mint ahogy magad is rájöhettél:PNemtudom mit lehet ide írni, úgyhogy :Sokat beszélek, de aki ismer, az úgyis tudja!Van egy kutyám, és bogyónak hívják de szerintem problémái lehetnek, néha azthiszi magáról hogy embeerállat!(: Szeretek sétálni, és utálom a bunkókat, bár gyakran énis az vagyok ha valaki leszólja a másikat, mertvilágbékaa! JVannak barátaim, és szeretem őket, mert elfogadnak a hibáimmal, neveket nemírok.minek?A zenékből mindenfélét szeretek.Dustep, ocho machoo, dnb,Alvin és a mókusok,Berseewalk,Fluor Filigran Fall OutBoy,BrockeNCYDE,Paramore bármit meghallgatok, elég hangulatember vagyok, szóval a kedvemtől függ. Nem játszom hangszeren, egyik nap leültem hogy megtanulok gitározni, de háát..nemjártam hatalmas sikerrel:D Szeretek új dolgokat kipróbálni. Imádom a meglepetéseket, és a titkokat, és mert jó olyat tudni amit más nem.Nem tartom magam pletykásnak. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nemérdekel a divat, de ettől még nem érzem magam divatcicának..Nem iszok, nem cigizek, nekem egyikse jön be, deha neked tetszik szívjadcsak! Eléggé szókimondó vagyok, mindenről megvan a véleményem, ha jó, ha rossz, és ha kérdezik megmondom, bár néha megbántok vele valaki, mégha igazamisvan. .Kiskoromban keresteem a szivárvány alját, de sose talátam meg. :)Ha ezek utánn, még megszeretnél ismerni, akkor itt az msn-em: szlancsiktamara@freemail.hu, de akkor írjális!.Ennyi. *-*♥Köszi, hogy elolvastad, ha tetszett , akkor szavazz, ha nem, akkor nem!JPáóka veleed.

2010. júl. 15. 21:26
 16/21 anonim ***** válasza:
vas megye? lehető legmesszebb...
2010. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kedvem támadt egy jó csajosat beszélgetni veled :P lány vagyok nyugi, és unom magam..felvehetlek? egyet dumáljunk :) max letörölsz a végén.
2010. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
aha, oersze, nyugodtan felvehetsz(:
2010. júl. 15. 22:07
 19/21 anonim ***** válasza:

Hmm, most először örülök neki, hogy Vas megyei vagyok. x).

De sajna lemaradtál,

én a csillagokat figyelem egy ideje már. :)

17/F

2010. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mi értelme a csillagokat bámulni?


Én este mást néznék:D

17/L

2010. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!