Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hete összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete összejöttem egy sráccal, most nyaral de még egy smst sem irt. Ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szóval tudom h még nemvagyunk rég igy meg szinte még nemis hivatalos..de még egy sms-t sem irt azóta sem :O

vagy én várok túl sokat ? :P


2010. júl. 15. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
én amikor egy hetesek voltunk a pasimmal és 4 napig nem volt net és talizni se tudtunk minden nap küldtem sms-t de ő is..
2010. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nyaralni van, lehet kikapcsolta a telefonját meg mindent,(magát is:D).

Bár én pár sort azért biztos hogy írnék a barátnőmnek, de ez mellékes.

2010. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mikor ment el?
2010. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Onnantól 'hivatalos' egy kapcsolat, hogy meg volt az első csók.
2010. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az én pasim is ilyen -.-".

Szerintem,az a baj vele,hogy nem elég komoly vagy nemtudom .

2010. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az első csók már megvolt.

és hétvége óta nemtudok róla semmit sem

2010. júl. 15. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az én pasim most ment el egy bizonyos kanbulira és 5 napra... de nem jelezne, hoyg egyáltalán él... zavar,d e nem szólhatok érte...:(:S
2010. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne eröltesd magad tovább vele!!!!

Eszébe sem jutsz annyira beléd szeretett.

2010. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem se várj túl sokat:S
2010. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gabriell88 ***** válasza:

Nagyon sok véleményt olvastam itt, h az első csóktól számítjuk ugye az együtt járást, csakhogy mi van akkor ha az illető csak szórakozik?!nem beszélitek meg mert ugye ez egyértelmű...szerintetek!Nem akarok senkit sem elbizonytalanítani, de volt olyan kapcsolatom nekem is, ahol én úgy gondoltam h nah persze h együtt vagyunk..aztán mégsem... (kérdeztem 2 hét után h nah mmégis mivan, a válasz annyi volt h együtt vgayunk) fél év után kiderült, h csak szórakozott és egyáltalán nem gondolta komolyan.. szakítottunk.Azóta megismertem vkit, megvolt az első csók és már másnap rákérdeztem, h szeretne e komolyabbat vagy sem, nem adott konkrét választ, majd rá egy napra kérte h találkozzunk...találkoztunk is, filmet néztünk, itt aludt, de nem történt semmi, 2 napja nem jelentkezik...

Jobb az elején tisztázni ezt, mielőtt szerelmes leszel, ezt tudom tanácsolni csak..mert aki már így áll hozzá az elején, nem várhatsz túl sok jót tőle...


Angel

2010. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!