Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek erről a "meg kell érteni a nők nyelvét" szövegről?

Figyelt kérdés

Alapjáraton én nem látok számottevő különbséget férfi és női nyelv között. Egy olyan nővel meg nem ismerkednék, aki játszmázik velem, nem tud őszinte lenni és nem lehet vele komolyan beszélgetni.

Mintha azt mondanák, hogy tanulj meg hazudni és a hazugságra reflektálni. Mivel nincs férfi és női nyelv, így tök értelmetlennek látom azt, hogy külön veszik a férfi és a női gondolkozást, beszélgetést, ha van is különbség az szociális alapú, mert másként szokták nevelni a férfiakat és nőket, ami szerintem probléma, mivel az autonóm szabadságától fosszák meg a gyereküket.


Lányok nektek mi a véleményetek erről a nők "nyelvén" jelenségről? Úgy érzitek, hogy teljesen különböztök a férfiaktól vagy nincs számottevő különbség?


2019. szept. 26. 14:28
1 2
 11/14 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Azt, hogy baromság.

Szerintem többségében a nők elég világosan meg szokták mondani, mi kell nekik és mi nem, de sok pasinak még az se szúrná ki a szemét, ha világító óriási táblára lenne ráírva.

A tapasztalatom szerint a férfiaknak mindent a szájába kell rágni és még akkor sem biztos, hogy sikerül jól megérteniük.

2019. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Szerintem az sem igaz, hogy a nőkre jellemzőbb az, hogy mindent túlkomplikálnak, most reagálva az egyik válaszolóra. A legkörülményesebb és legdöntésképtelenebb, legmulyább emberek, akikkel találkoztam kivétel nélkül mind férfiak voltak. És ezzel nem feltétlen a férfiakat akarom lecs-szni, mert nem gondolnám, hogy eredendően a nemből fakadnak ezek a dolgok, hanem inkább abból, hogy a férfiakat gyerek- és fiatalkorban, sokszor felnőttkorban is az anyukák, barátnők, feleségek, nagymamák, a nők jobban babusgatják, mint a lányokat, és nem önállósodnak eléggé.
2019. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

17:17 , a múltkor legalább 30 percet kellett várnom mire apám képes volt két akkumulátor közül kiválasztani egyet a kocsijába, ebbe beleszámított egy-két hisztiroham is. Előtte is volt olyan hogy legalább 1 órát töltöttünk azzal, hogy huzatot választott a kocsiba vagy hogy akar-e egyáltalán huzatot, végül üres kézzel jöttünk el. De az újságos és zöldség szekcióban is folyton rá kell várni, míg én végigmegyek a bolton, felveszem aki kell és kész. Szóval most megtudtam, hogy a 67 éves nyugdíjas apám egy nő! Ja persze a kocsi az egy komoly, fontos férfidolog, nem olyan mint a nők ruhája, azon lehet lacafacázni gondolom. :D

Még ha igaz is lenne amit mondtál, miért feltételezed, hogy a férfiak viselkedése az alap amihez mindent viszonyítani kell? Miért nem a férfiakra mondjuk, hogy olyan fájdalmasan és kiábrándítóan egyszerűek mint a faék és hogy nekik kéne változni, fejlődni?


Kérdező, veled értek egyet. Régóta reklámozzák, hogy a nők mennyire mások és milyen nehéz velük, de szerintem inkább az volt a célja ennek, hogy jogosnak érezhessék a nők elnyomását. Hisz egy ilyen érthetetlen földönkívüli lény nem lehet egyenlő a nagy férfiakkal! Manapság aki még mindig ezt reklámozza, az csak a nemek közötti kapcsolatoknak árt. Az emberek személy szintjék különböznek egymástól, de nincs a nőknek "nyelve". Vagy ha van akkor én nőként pl tuti nem értem/beszélem/látom.

2019. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30%
Öcsém egy időben rá volt kattanva az öltönyökre, én kétszer végigmentem az áruházon, mire döntött és fizetett... 😁 Nem bántom ezért, de akkor oltogattam szegényt, mennyit kellett rá várni. Én cipővásárlásnál vagyok lassú, de csak azért, mert 35-ös lábam van, és kihívás megfelelő cipőt találni ekkora méretben felnőttként, ami lehetőleg nem giccses és nincs tele gyerekeknek szánt cuki figurákkal.
2019. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!