Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annak van értelme hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak van értelme hogy egy férfinak/nőnek és a családjának fent van az exéről egy jó pár kép?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 12:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább úgy kérdezném, hogy mi értelme? A múltat nem le kellene zárni?
2019. szept. 25. 12:38
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Hol fent? A padláson? Gondolom, nem akarták kidobni.

:)

(Vagy közösségi médián? Ott nekem is fent vannak a képek az exemmel, meg szüleimnek is, mikor együtt mentünk valahova. Kinek van annyi ideje, hogy ezeket visszanyálazza és törölgesse? Eleve totál nem érdekel. Pont azért, mert lezártam. Mit idegesítsem magam ilyeneken?)

2019. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a közösségi médiára gondoltam. Ha valakinek volt ideje feltölteni, akkor leszedni is. Szerintem nem fair valakivel úgy ismerkedni hogy az exed ott van mindenütt.
2019. szept. 25. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

"Ha valakinek volt ideje feltölteni, akkor leszedni is"

Feltölteni kb 3 másodperc.

Visszatekergetni több évnyi képet és válogatni kissé több. :)


"az exed ott van mindenütt"

Hol mindenütt? A 7 éve feltöltött fb fotók halmaza az már "mindenütt"? :DDDD

2019. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsoltmester ***** válasza:
100%
Ezért nem kell kirakhat életet élni.
2019. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!