Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb vagy rosszabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb vagy rosszabb, ha valaki egésznap dolgozik alig van ideje vagy a totális ellentéte?

Figyelt kérdés

Adott két ember. Az egyik egésznap dolgozik, gürizik szerinte a munka nemesít, de alig van ideje nem lehet vele sűrűn találkozni. A másik a munkát megveti, szerinte a munka tönkreteszi az embert, ezért nem dolgozik semmit, de egésznap ráér mindig lehet vele találkozni.

Szerintetek melyik a jobb és melyik a rosszabb?


2019. szept. 25. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az eldöntendő kérdés kategóriája szerintem, sokkal árnyaltabb a kép a családok életében.
2019. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a két lehetőség van, akkor az a rosszabb, amelyik csak lóg, mint a here.
2019. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A végletek szinte mindenben rosszak. Szóval egyik sem. Nincs jobb, és rosszabb, csak 2 rossz van.

Aki egész nap dolgozik, azzal nem lehet kikapcsolódni, intimitást megélni, közös programokon részt venni. Mindig a munka lesz az első. Inkább lesz egy árnyék valakinek az életében, mint résztvevője.

Aki egyfolytában csak lóg, azzal nincs semmi jövő, illetve vele sem lehet semmit csinálni, mert nincs pénze, de valószínűleg felelősségtudata se.

2019. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arany középút. Legyen benne ambíció, akarjon fejlődni, de ne a munka tegye ki az egész életét, ne legyen sztahanovista. Mindenesetre tegyük fel a kérdés kedvéért, ha csak ez a két opció van, akkor inkább a munkamániás, mint a lusta disznó.
2019. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindkettő így rossz, de a munkamániásból olyat el tudnék fogadni, aki nem szimplán a pénzért az, hanem mondjuk szerelemből is, mint egy művész vagy kutató vagy sportoló vagy akár valami karitatív világjobbbító.
2019. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem az az érzésem, hogy itt aki “egésznap dolgozik”, annál csak egy kifogás ez arra, hogy ne találkozzatok.

Nehezen tudok elképzelni olyan embert, aki tényleg a szószoros értelmében annyit dolgozna, hogy nincs ideje találkozni, legfeljebb kedve nincs.

Nekem volt olyan időszakom, amikor sokat dolgoztam reggeltől estig, de ha akartam, mégis szorítottam időt találkozásra azzal a személlyel, aki érdekelt.

2019. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!