Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok ebböl jól kijönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok ebböl jól kijönni?

Figyelt kérdés

Az az erzesem, hogy sehogy .

Sajnos elfogadtam egy ferfi vicces , ” pajkos” , evödeseit ( énmarha) es turtem hogy kaveszunetekben ölelgessen, mindezt másokis látták , ez ment par hónapig. Senki nem latott ebbe túl sokat , en sem , lényeg, hogy most mással évödik es nagyon ciki ezt megelni , szegyellemezt.

Ha tavolsagot veszek fel a pasitól , rögtön mondja hogy mi a bajom van , rögtön cseszeget , nagyon ciki hogy igy latszikpedig mosolygok , próbálok normalisan viselkedni , de sajnos eszreveszi megis es szóvá teszi ! Nagyon szegyelltem magam . Masok meggondolom röhögnek vgy sajnalnak .

Ha megpróbálok megint kacagni ahogy szoktam a pasival akkor az lenne , hogy ÉN IS próbálok figyelmet kicsikarni

Plusz , hogy meg is csömöröltem töle ! Ma szólt hogy igy nem latott soha , igy ” szetesve ” . Azt hittem elsullyedek

Sehogyse jó

Mit tehetek hogy egyenes háttal jöjjek ebböl ki ?


2019. szept. 24. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Fúúú hát nem irígyellek. Ha nem zúgtál még bele, akkor egyszerűen csak vedd őt poénra, de te ne nagyon tegyél semmit. Ne is közeledj, de nem is tarts feltnően távolságot. Tedd egyszerűen üresbe... 😉
2019. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet feltunöen tartottam a tavolsagot , sajnos , es emiatt vette eszre

Most mindenki rajtam röhög , hogy felsertödtem

De latni se birommár , mit tudok csinalni , hanyingerem van töle

2019. szept. 24. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne mutasd ki, hogy bánt a dolog. Ha találkoztok szólj hozzá, legyél jókedvű, de hamar rázd le.
2019. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha ne másokkal foglalkozz hogy mit szólnak csak azzal hogy éppen te mit tartasz helyesnek. Tedd azt! Hánysz tőle kerüld vagy mond el neki a véleményed aztán küld is el. Aki kettő emberrel is csinálja az többel is fogja. Ne foglalkozz vele.
2019. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz
2019. szept. 24. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!