Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szerzik meg a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szerzik meg a férfiakat vagy a férfiak a nőket?

Figyelt kérdés
Hogyha egy nő kinéz magának egy férfit és elcsábítja, lefekszenek de aztán nem lesz hosszú távú dolog belőle akkor most a férfi szerezte meg a nőt mert lefektette vagy a nő a férfit?
2019. szept. 24. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se, hisz nincsenek együtt, csak ég, szex volt.

Ha a nő is élvezte, akkor örül, hogy megvolt, ha neki nem volt jó, akkor megbánja.

Ilyen egyszerű.

2019. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen mindegy? Jó volt? Ja. Ennyi.



De ez olyan mint a viccben amikor az aggódó bigott anya mondja a lányának randija előtt, hogy ne hagyja, hogy a férfi rámásszon és megszégyenítse... Hazaér a lány, meséli, hogy "na és akkor én rámásztam és megszégyenítettem".


Na ja, minden csak nézőpont kérdése. Lehet az ölyv karmai közt lévő pocok is veri magát, hogy "mekkora ölyvet fogtam, more!"


Vagy mikor az ilyen részeg belédköt, te otthagyod, ő meg veri magát, hogy "nyert" :D

2019. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
megszerezték egymást :D
2019. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Miért kell folyton ennyire elhatárolni a 2 nemet mintha ellenségek lennének?
2019. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
# 4 ti kezdtétek
2019. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te az összes emberi kapcsolatot ilyen állatiasnak és megalázónak látod, vagy csak a férfiak és nők kapcsolatát?
2019. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. Mi? Kik mi? Én férfi vagyok, te ezek szerint nő? Honnan tudtad a nemem?
2019. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Is-is, bármelyik fél kezdeményezhet, adhat "jeleket" amin utána a másik fél "végigmegy".

A konkrét esetre vonatkoztatva: ha mindkét fél élvezte, akarta akkor nem mindegy ki szerzett meg kit?

2019. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ki szed fel kit? Egy kapcsolat egyenlőségről szól.
2019. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!