Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire felszínesek a nők hogy meghallják hogy munkanélküli vagyok éppen és menekülnek előlem?

Figyelt kérdés
F/28
2019. szept. 20. 12:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Munka = a társadalomhoz való tartozás.


Ne magyarázzuk már azt, hogy egy munkanélküli azért nem vonzó mert nem hozza a megfelelő eletszinvonalat, mert megőrülök. Ha valaki olyan tartósan munkanélküli, hogy annyi nő elutasított ez idő alatt hogy ilyen kérdésben kell zokognia, akkor az már nagy eséllyel napló is. Munkát (nem feltétlenül jó helyen) lehet talalni pár hét alatt, max 1 hónapon belül.

Nem vesznek fel gyárba? Nem vesznek fel pénztárosnak? Nem vesznek fel benzinkutra? Hagyjuk már....

Aki még csak nem is próbálkozik, abban mégis milyen erényt lehet meglatni? A nőket nem tiszteled, nem vagy dolgos.... Ezek nem felszínes rossz tulajdonságok, hanem melyen húzódnak.

2019. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Balázs,az istenért...
2019. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

voltam énis az. de: én akartam állást. volt dolgom olyan sráccal (csak pár randi volt), akinek esze ágában sem volt munkát találni, nem akart melózni. na, nekem egy ilyen tuti nem kellene. nekem fontos a munka, nekem igényem van arra, hogy dolgozzak, nem bírnám hosszú távon nélküle. ha egy fickó nem akar dolgozni, akkor... uhh. le sem írom.

az más, ha éppen nincs melója (kirúgták, felmondott, bármi lehet az oka), de keres aktívan állást. mert ez mindenkivel megeshet manapság, sajnos.

2019. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!