Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire felszínesek a nők hogy meghallják hogy munkanélküli vagyok éppen és menekülnek előlem?

Figyelt kérdés
F/28
2019. szept. 20. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Mert egy lúzer senkinek sem vonzó. Miért is lenne?
2019. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Mert nem akarnak koloncot a nyakukba?

Inkább az önéletrajzodat kuldozgesd az itt értetlenkedés helyett...

2019. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én visszakérdeznék, hogy miért hagyta ott az előző munkahelyét, mióta munkanélküli és most jelenleg mit tesz azért, hogy legyen munkája.
2019. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Örülj neki, hogy az ilyenek az elején lelépnek értékes időt spórolnak neked.
2019. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

1.: 4.-nél a pont!


2.: HAZUDSZ!!! Itt a Gyakorin minden nő azt írja, hogy neki nem számít a férfi anyagi helyzete, csak az őszinteség, meg a szerelem, a törődés, a kedvesség,... >:)

2019. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, miből mennél el egy moziba vagy kirándulásra pénz nélkül? Amiből mondjuk egy hónapban minimum 2-3 kéne ha szerettek találkozni.
2019. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Aztán mit tudsz egy nőnek nyújtani?

Tételesen sorold fel,hova vinnéd?

Milyen élményeket okozol neki?

Miből?

Csajozás helyett előbb kezdj magaddal valamit,mert egy igazi nő szóba nem fog veled állni max valami lepukkant.

2019. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem szorulnék rá a pénzére, nekem is van.


Én annyit tudok nyújtani amennyit én is elvárok. Hogy nem a másiktól várom a csodát, a pénzt.

2019. szept. 20. 14:43
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

De mit mégis?


Szeretetet gazdag pasitòl is kap de mellette nem lesz unalmas élete,nem savanyodik meg otthon.


Keress akkor a nem vonzó egyáltalán nem vonzó nők között,azoknak talán elég a semmi.

2019. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ez nem felszínesség.

Gondolom az ő fejében van egy értékrend és egy életszínvonal, amihez hozzá akarja igazítani a párkapcsolatát.

Na most, ha ő szeret eljárni ide-oda, vagy ha neki van munkája, keresete, és még esetleg jó színvonalon is él, akkor bizony nem biztos, hogy leáll valakivel, aki nem tudja saját magának ugyanezeket biztosítani.


Igazságos? Nem feltétlen, mert ettől függetlenül lehet az illető egy tök kedves, szeretni való jó pasi, de szíve joga így dönteni.

Ennél sokkal kevesebbért is utasítanak el embereket.

2019. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!