Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogyan nézne ki az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan nézne ki az a nő, akire felkapjátok a fejeteket?

Figyelt kérdés

Nem a nagy mellekre vagy hasonlóra gondolok.

Milyen stílus tetszik nektek? Hajviselet? Öltözék egy átlagos napon?

Meglátjátok, és elmosolyodtok, hogy csinos lány.

Nyilván fontos a kisugárzás is tudom. :)


2019. szept. 15. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ízléses.
2019. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú laza haj, harmonikus mozgás, beszédes tekintet, érzéki, de nem felpumpált ajkak, sugárzó szexuális kisugárzás - és persze hatalmas mellek...:)
2019. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Kopasz. Tetovált kobak.
2019. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőies mozgás, gyengéd mozdulatok, természetes vonások (semmi műanyag "alkatrész"/ feltöltés mellben, szájban stb.), érzéki tekintet.
2019. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Huhh, 66%, mindjárt megyek a fürdőbe megnézni, h érzéki-e a tekintetem (így félig már aludva, tuti az), de sztem maradok az egyszerűbb megoldásnál, megkeresem a hajnyírógépet, oszt kopi. :))
2019. szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Ja, filctollat is viszek, vmit firkálok is a kis buksimra, ha már üres a hely. :DD

Nem tudtam, h ilyen egyszerűen lehetek jó nő, ma este is érdemes volt felnéznem ide. ;)

2019. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a legfontontosabbak: intelligencia, humor, empátia. Ezen kivul: hosszú haj, természetes külső, tehát szilikon kizárva.☺
2019. szept. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Domináns, szemüveges, szép lábfeje van, a hajviselet átlagos, az öltözék nem kihívó, de vagy átlagos, vagy szép.
2019. szept. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!