Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy fiú tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy fiú tudtára adni, hogy nem csak testileg, hanem belsőleg is vonzónak találom?

Figyelt kérdés
Több estét buliztam végig vele,közben beszélgettünk is. Ő nagyon is szeretett volna tovább menni,de én kihátráltam a dologból. Próbáltam finoman megfogalmazni,hogy vannak szimpatikus tulajdonságai és nem szeretném,ha bármilyen fellángolás,stb.jönne egy ilyen dolog után. Nem nagyon ment át neki a mondanivalóm,csak annyi,hogy nem szeretnék belemenni a dologba. De kérdezte,hogy mikor találkozunk legközelebb,mert nehezen tud elengedni. Viszont eléggé éreztem azt rajta,hogy fontos neki az,hogy mit gondolok róla.
2019. szept. 15. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

lol, esetleg ne hátrálj ki a dologból? Idióta.

Komolyan, erre nem lehet mit mondani.. :D:D

2019. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de az egyéjszakás kaland nálam nem játszik. Nem ítélem el,de nem fogok belemenni úgy,hogy szimpatikus a srác és vele többet is el tudnék képzelni. Nem szeretnék sérülni.:)
2019. szept. 15. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is átment neki, csak nem sűrűn akar egy kis szórakozásnál többet.
2019. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem. Igazából csak azért gondoltam,hogy nem ment át neki,mert próbáltam úgy fogalmazni,hogy vannak pozitív tulajdonságai,ami már intő jel nekem. Erre értetlenül rám nézett és megkérdezte,hogy miért baj az,ha ő pozitív. Hasonló párbeszédből több is volt.

A másik dolog pedig,hogy minden kicsit félreérthető dolgát magyarázta,és szerinte én direkt kiforgatom a szavait. Félhangosan magában beszélt,hogy jajj,miért rontod el már megint,miért mondasz hülyeségeket. Ezekből gondoltam,hogy hátha lenne esélyem többre is. De csak szexre ő nem kell. Sajnos nincs túl sok tapasztalatom,ezért kérdeztem rá.

2019. szept. 15. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs sok tapasztalatod, akkor sajnos könnyebben átvágnak, de mindenki így tanulja meg. Szerintem az tuti idegesíti, hogy nem mentél bele a szexbe.
2019. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Első kapcsolatomban rohadtul pofára estem. Elmondtam neki,hogy nem szeretnék újabb sebet és azt mondta,hogy megérti,mert ő is volt így. Szerinte helyes döntést hoztam.
2019. szept. 15. 20:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem húztam az agyát és bocsánatot is kértem tőle. Nyugtatott,hogy nincs gáz e miatt és szerinte nagyon udvarias vagyok.
2019. szept. 15. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jó az EQ-ja, akkor ezt érzi. Ha nem, akkor el kell neki mondani.
2019. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Ha látom legközelebb,akkor max. köszönök neki és rákérdezek,hogy sikerült e megoldani a problémáját.

2019. szept. 16. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!