Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mond ilyet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mond ilyet az ember a másiknál, ha nem érdekli?

Figyelt kérdés

Kedvelek egy srácot, szerintem kölcsönös.


Gyakran írja nekem, amikor beszélgetünk. Néha autóból írok neki pl.: lámpánál állva stb. És jó párszor írta már, hogy később beszélgetünk, csak most inkább a vezetésre figyelj!


Óvatos légy!


Vigyázz magadra!


Írok ilyeneket közömbös embernek?!


2019. szept. 11. 05:19
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ezt általában azoknak mondjuk akik fontosak számunkra.
2019. szept. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Eléggé felelőtlen és szabályszegő vagy. Egyszer kapna el így egy rendőr, majd nem lenne kedved utána telefonozni vezetés közben.


Kérdésre a válasz: szimplán baráti viszonyban is elhangzanak ilyen mondatok. Úgy ez még nem 100% az, amire te gondolsz.

2019. szept. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Kettes!


Ugyan miért is vagyok felelőtlen?


Soha nem telefonálok vezetés közben. De le is írtam. Pirosnál alva miért ne írhatnék meg egy gyors üzenetet?


Kresz 3. & (2)- vezetés közben kézben tartva használt mobiltelefon készülék használata. A pirosnál, álló helyzetben nem tiltott. ;)

2019. szept. 11. 06:34
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem,aki közömbös vagy nem kedvelem,annak nem irok ilyent.
2019. szept. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Legalább idézz pontosan: "A gépkocsi vezetője menet közben kézben tartott mobil rádiótelefont nem használhat."

Attól, hogy pár pillanatra pirosad van, még ugyanúgy forgalomban vagy, autód ugyanúgy jár. És mi van ha írás közben vált a lámpa zöldre? Aztán meg kapkodva indulsz. Ha vezetsz, akkor vezetsz és csak arra figyelj, pont. Az ilyenfajta viselkedéséből van nagyon sok baleset.


Ennyire telefonfüggő vagy, hogy már vezetés közben is nyomkodnod kell, mert nem bírod ki az út végéig?

2019. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla barátságban is elhangozhat ilyen. Nem kell rögtön túl gondolni
2019. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én is mondok mindenkinek ilyet, akivel sokat beszélünk. Egyikbe sem vagyok szerelmes. Tudja, hogy hol vagy, ezért írja. Meglepő, mi?
2019. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!