Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg sok ember van, aki az...

Tényleg sok ember van, aki az egyik nemet jobban szereti a másiknál? 14/L

Figyelt kérdés

Iskolában is kifigyeltem már, hogy egyes tanárok csak lányokat v. csak a fiúkat részesíti előnyben.


De itt nem is ez a lényeg. Hanem, hogy van egy nagynénim (anya öccsének a felesége) aki mindig nagyon sok pénzt költ rám és a húgomra, anya elmondása szerint mindig is lányt szeretett volna, de fiai születtek (idősebbek nálam).


Namármost én elég lányos vagyok, nincs ilyen mostanság divatos tüsi hajam és nem undorodom a szoknyáktól, a húgom talán még lányosabb nálam. A nagynénim most Karácsonyra is20.000 Ft értékben vásárolt nekem és a húgomnak fejenként, mindketten kaptunk 1 jobb görkorcsolyát. De mindig sokat költ ránk, ahogy ezt már említettem előbb.


Viszont az unokatesóimon úgy spórol, hogy... fúú. Nincs rendes kabátjuk, vastagabb pulóvert vesznek fel télen, ha nagyon hideg van felvesznek rá 1 mellényt. Nincs rendes cipőjük, télen is félcipőben járnak. Ha a rokonságból kapnak pénzt, azt mindig elkéri!!!!! tőlük (komolyan mindig).


Szóval tényl nagyon skót velük, nekünk viszont bármit megvenne. Szerintetek is létezik nemi elfogultság?


2015. dec. 29. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg van ilyen. Az én töritanárom is kivételezik lányokkal. Egyszer jobban feleltem mint egy lány osztálytársam(nem nagyképűségből mondom, de ami jobb az jobb :D), neki bezzeg 5-öst adott, nekem 4-est. Meg ha pl egy lány rosszul felel, nem is írja be nekik a rossz jegyet, hanem azt mondja, felel helyette következő órán, nekünk fiúknak bezzeg egyszer sem engedett meg ilyen luxust 3 és fél év alatt :D. Tehát a lényeg, hogy igen, létezik nemi elfogultság. Ha érdekel, nézz utána neten, biztos sokminden van róla.
2015. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen, elég gyakran. Sok férfi tanár pl vagy túlságosan szereti vagy túlságosan utálja a lányokat.


Egyes családokban a hagyományoknak (és a 60-as családi átlag IQ-nak) köszönhetően, csak a fiu, az gyerek, a lany az meg sajnalatos.

2015. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De még mennyire, hogy van ilyen. Több olyan ember is van a rokonságban és az ismeretségi körben, akiknek csak a fiúk számítanak:S - fura, de "lányok javára" még nem találkoztam ilyennel, de akkor te szerencsés helyzetben vagy:)
2015. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!