Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szemuveges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki szemuveges de van pasija?

Figyelt kérdés
nekem hamarosan szemuvegem lesz, de nem vegleges, azert kerdezem, hogy szerintetek van ra esely hogy szemuveggel legyen pasim?Ha van itt valaki akinek van szemuvege es baratja az irjon lecci. elore is koszi
2010. júl. 14. 16:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

én 2éve vagyok szemüveges (állandó)nem okoz semmibe gondot

van barátom. 8hónapja :) aki önmagamért szeret

Azt mondta jól áll és szereti ha rajtam van :)

Tényleg olyat válassz ami illik hozzád és nem kötött semmilyen színhez.


16/L

2010. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

[link]


Persze, a szemüveges lányokat nem szeretik a pasik.

2010. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én kimondotan imádom a szemüveges lányokat nem tudom miért de nam azt akinek 80 diopriás van =)
2010. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
3 éves korom óta szemüveges vagyok mégis egy éve van pasim... semmit nm befolyásol:D
2010. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

najóó ezt te se gondoltad komolyan...

MÁSFÉLÉVEE VAN BARÁTOM ÉS SZEMÜÜVEGES VAGYOK!!!emebr gondolkoz...

2010. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

én 12 éves korom óta vagyok szemüveges. És van barátom :D

16/L

2010. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia.

Szemüveges vagyok körülbelül egy féléve és a barátaim szerint nagyon jól áll és van barátom is ^^. aki szintén szemüveges, de az előző barátom nem volt az, de sztem fogd fel ugy mint a napszemüveget, csak egy kiegészitő :)

Üdv.: 15/L

2010. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szemüveges vagyok és van barátom :)

És szerinte jól áll nekem :)

Szóval a szemüveg abszolút nem hátrány (főleg, hogy azzal legalább látsz :D)

2010. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én azért izgulok, mert most nagyon furcsa lesz nekem megszokni a szemüveget, és kiváncsi voltam szerintetek mások, hogy álnak hozza...
2010. júl. 15. 10:46
 20/20 A kérdező kommentje:
En szemuveg nelkul is latok a bal szemem nagyon jo, azonban a jobb szemem +0,75os azt kell javitani es a szemcsi nem vegeleges, amugy meg megkaptam es rajottem az en arcomhoz nem talal de ha azt akarom, hogy ket ev mulva ne keljen akkor hordanom kell
2010. júl. 16. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!