Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szemuveges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki szemuveges de van pasija?

Figyelt kérdés
nekem hamarosan szemuvegem lesz, de nem vegleges, azert kerdezem, hogy szerintetek van ra esely hogy szemuveggel legyen pasim?Ha van itt valaki akinek van szemuvege es baratja az irjon lecci. elore is koszi
2010. júl. 14. 16:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen van....Emiatt felesleges izgulni.
2010. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ugye, ezt magad sem gondolod komolyan?! Hány szemüveges fiatal és felnőtt van? Fiú és lány egyaránt...
2010. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

13 éves korom óta szemüveges vagyok. (Mondjuk utcára nem hordom, csak suliban vagy itthon). De van párom.


Ha valaki szeret, akkor szemüvegesen is szeretni fog.

2010. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szemüveges vagyok 7 éves korom óta, anélkül nem is tudnék közlekedni, annyira nem látok. 3 éve vagyok a párommal (aki nem szemüveges mellesleg, és nagyon jóképű, szóval én magam rácsodálkoztam arra, hogy hogyhogy bennem keresi élete párját. De aztán rájöttem, hogy nem az számít, sőt az a legkevesebb). Az esküvőt tervezzük.

20/L

2010. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, rengeteg szemüvegesnek van párja.
2010. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
itt vagyok szemüveggel pasival :) nyugi :D nem az a lényeg
2010. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a helyedben nem a szemüveg lenne a legnagyobb problémám, hanem hogy nem tudsz helyesen írni sem.
2010. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én szemüveges vagyok, mondjuk nem mindig teszem fel (nem esztétikai okok miatt, hanem mert zavar, hogy kilátok alatta :D ). Van barátom, eddig egyik barátomat sem zavarta a szemüveg, sőt, a legutóbbi kifejezetten a szemüveges csajokért volt oda. Akivel meg most vagyok, ő is szokta mondani, hogy jól áll, ha felteszem. Szóval szerintem nem gáz, csak olyat válassz, ami az arcodhoz illik.
2010. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Középiskolás korom óta szemüveges vagyok. Sosem volt gondom pasizás terén. Igaz most már 27 éves vagyok és házas, két gyermekes anyuka.
2010. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

nekem bejönnek a szemüveges csajok:D

ha gondolos írj privit

17f

2010. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!