Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erröl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erröl? Eddig is csak "azt" akarta?

Figyelt kérdés

van egy jó pasi haverom.ö mindig is többet akart tölem.már több mint 2éve irunk neten,sms-zünk,csöriháborúzunk aktivan,szóval minden nap jónéhányszor.

ö is lett egyben a legjobb barátom.megbizok benne.mindent elmesélek neki,tényleg mindent.

telón 3x-4x beszéltünk,de akkor csak normális témákrol.

ha kérdésem van "olyan" témában akkor felvilágosit.mármint ö mondta hogy kérdezhetek töle ami akarok.meg is tettem.pár napja is beszélgettünk neten,mármint irtunk "olyan" témákrol és megemlitette hogy szeretné majd ha neki adnám magam,mármint ha vele élném át az elsö alkalmat.mivel már ennyi mindent tudunk egymásról.tényleg mindent tud rólam.

erre mondtam hogy nemtudom hogy vele akarok-e lefeküdni majd elösször.

nah ekkor szakadt meg a kapcsink.nem ir,nem csörget.

bánom h megbántottam,de jóhogy nem válaszoltam neki h okés.várom már,vagy hasonlókat.


16vagyok.ö meg kicsit idösebb.de ne mondjátok le,mert tényleg normális ember.mindig segitett.hozzá fordulhattam amikor csak akartam.30éves.


2010. júl. 13. 21:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
rossz ezt is 2év elteltével megtudni :S
2010. júl. 14. 00:34
 12/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok k***a,meg nem is leszek.szóval az ilyen szövegeket nem kell hogy irjatok.
2010. júl. 14. 11:18
 13/16 anonim válasza:
Nem biztos hogy csak sexet akar, de nyilvanvaloan egy 30 eves normalis ferfi nem szeret bele egy 16 eves lanyba. (28 eves volt, te meg 14 mikor "baratok lettetek"?!) Ne legyel butus...
2010. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
jaaaa...hogy azota nem hiv? Baszni akart csak, persze.
2010. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
kezdem mostmár elhinni hogy csak "azt" akarta tölem.. :S
2010. júl. 14. 23:10
 16/16 A kérdező kommentje:
most beszelgetunk msn-en :) es elkuldte a naplobejegyzest az akkori msn dumcsinkrol,amiben tenyleg o irt utoljara,amit en persze akkor nem lattam..irta h o ugy ertette mikor irtam neki h nem,koszi hogy soha sem tortenik meg a dolog.ez fajt neki.
2010. júl. 25. 04:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!