Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitás után minden képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után minden képet megörzöl?

Figyelt kérdés
Van egy csomó digi képünk, közösek, szép emlékek, de fáj az egész. Törölnéd?
2010. júl. 13. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem.Miért meneküljek a múltam elől?
2010. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem töröltem én soha semmilyen képet exekről, egyszerűen csak nem nézegetem őket. amúgy meg mindent meg kell tartani, esetleg jól jöhet, ha meg akarod zsarolni.
2010. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd 75 évesen lesz min röhögni és sírni.
2010. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én sem törölném, de lehet, hogy mégis azt kéne.

ha fáj neked, meg visszavágysz, akkor fog még gondot okozni.

archiváld.

írd ki dvd-re és tedd el valahova, hogy ne legyen szem előtt aztán töröld a gépről. Ha mégis nagyon kell egyszer (mittudomén, ha újra összejöttök), akkor csak előkotrod a dvd-t a fiók méllyéről és heppiség van.

2010. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 16.39-sel tökéletesen egyetértek.Ha a gépről törlöd nem akadsz bele folyton ...,a dvd-t meg ellehet rejteni és,ha nagyon akarod később előveheted és nézegetheted.Kár lenne véglegesen törülni a képeket.
2010. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam,nem törődök az ilyesmivel,az se zavar ha gépen van,szép volt,jó volt meg volt azt ennyi.1idő után viszont jó visszanézni a trófeagyűjteményt:Phát igen ezek már megvoltak:D
2010. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A digi-dugis képeket megtartanám valami jól elzárt helyen. Nem másnak, csak úgy magamnak.

Egy barátnőmmel volt is ilyen, hogy rámásoltuk egy-egy CD-re a szakításunk után a közös digi-dugis képeket, és csak aztán váltak el az útjaink.

2010. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, h kitörlöm, kitöröltem mindet szakításom után, és amiket tőle kaptam, eladtam teszveszen XD
2010. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van. a múltad elől nem tudsz menekülni, és lehet, hogy később szívesen tekintenék vissza 1-2 képre :)
2010. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ami kell a fejedben marad nem?
2010. júl. 15. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!