Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, melyik csajt választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, melyik csajt választanátok inkább?

Figyelt kérdés

Egy olyan lányt, aki kinézetre szinte tökéletes, gyönyörű test napbarnított bőr, hosszú haj, jó ruhák, mindig jókedvű, nem beképzelt, de néha kibírhatatlan és annak ellenére, hogy jól néz ki, mégsem a legjobb a kisugárzása


vagy


Egy olyan lányt, aki kinézete nem a legcsinosabb, de a kisugárzása jó, aránylag szép és divatos, humoros, jókedvű de néha félénk, visszahúzódó?


2010. júl. 13. 16:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a második a szimpibb :) Én egy ilyen csaj keresek, de sajna eddig nem sikerült megtalálnom....

Szóval én szívesen megismernélek :)

2010. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

akkor leszek én a hegyetlen őszinte...

nincs olyan lány aki nem kibírhatatlan néha. tehát ha választanom kell a csinos visszahúzódó és a csinosabb vad között a tesztoszteronnak engedelmeskedve választok

2010. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=l_QhX2vtaWo&feature=related


nem szeretem bárány attilát, nem vetem meg a nőket, nem nézem le őket, de ennek a monológnak bizony van valóságalapja.

2010. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt majd én eldöntöm, hogy kibírhatatlan-e. 25 csaj osztálytársam volt középsuliba, úgyhogy eléggé immúnis lettem a nyávogással szemben, így ez a kaliber nem igazán szokott idegesíteni. Ha olyan van nevetek velük, ha meg olyan a kedvük akkor addig békén hagyom őket. Ezután jön a külső, ami az elsőnél sokkal előnyösebb, így egyértelmű, hogy az első.

Amúgy a másodikkal sem lenne gondom, egyetlen nagy hátrány a visszahúzódottság. Nem kell folyton ordibálnia és a központban lennie, de azért legyen valami kiállása, még ha csaj akkor is.

2010. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ezt így nem lehet eldönteni. mi férfiak szeritnem nem séma alapján választunk. (nem, is mi választunk, hanem minket választanak).

erre nincs válasz. aki így válaszol erre, az sem gondolja komolyan. ehhez ismerni kéna mindkét lányt. de így, hogy egyiket sem ismerjük, így nem megy.

2010. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A másodikat, de azért az elsőt szívesen megdugnám.
2010. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én koromban ha már egy aránylag szép lánnyal van esély ismerkedni az a mennyek kapuja :) Ezen pár kommented alapján kedves lánynak tűnsz, maradj ilyen, légy vidám, legyen jó a humorérzéked és soha nem lesz gondod a pasikkal.
2010. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!