Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged is zavart volna ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged is zavart volna ez?

Figyelt kérdés
van egy lány akivel régen együtt voltunk fél évig, aztán egy harmadik személy miatt vége lett (az ő részéről). jó ideje újra msn ezgettünk és azt mondta meg tudna szeretni újra meg jobban szeret mint egy barátot. nem rég a pasija azt mondta féltékeny rám és töröljön engem msn ről. tegnap megkérdezte, és írogatta hogy szeret meg miylen fontos vagyok neki de letöröl, de nem tilt és majd én írogassak rá....mert ugye ő akkor nem tud mert nem leszek a listáján...szerintem ez megalázás lenne, még rejtegetne engem, meg hogy csak én írjak neki...Csak én érzem ezt megalázó helyzetnek? vagy mások is annak éreznék?
2010. júl. 13. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást helyette aki nem rejteget el mások elől
2010. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Ronaldo azt mondja, hogy Esmeralda nem beszélhet Fernandoval, de emiatt Fernando megalázva érzi magát és nem beszél Esmeraldával. Csakhogy Esmeralda egyre jobban szereti Fernandot és egyre kevésbé Ronaldot. Ámde Ronaldot autóbaleset éri és megvakul, tehát Esmeralda nem hagyhatja el, pedig titokban Fernando után epekedik. Fernando ezt nem tudja és már különben is összejött Murginduetaval.


Stb.

2010. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg magalázó, ne foglalkozz vele. Úgy tartana, mint egy "szeretőt" de akivel együtt van nem dobná el. Szóval te szabadidős partner lennél, a rendes párkapcsolata pedig az érzelmi partnere.
2010. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezz rá konkrétan hogy mit akar?

ha téged szeret és veled akar lenni akkor vállaljon fel.

ha meg nem akk meg csak szórakozik.

Küld el Esmeraldát a fenébe!

2010. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most így a foci vébé után: Te lennél a csapatban a cserejátékos!
2010. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Végül is ez is egyfajta dugás, eldug mások elől..
2010. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
dehogy szeret. csak érdekelt hogy mások szerint is megalázó lenne-e ez mert szerinte nem.
2010. júl. 13. 16:07
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Végül is Esmeralda összejön Fernandóval?

Vagy mi lesz ha Leonció nem engedi,hogy szeressék egymást,és újra rabszolgája lesz Isaura?? Mi lesz Esmeraédaval?????

2010. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocs ilyenben nincs tapasztalatom... a problémáimat meg szoktam beszélni azokkal akikkel problémám van... jelen esetben a lánnyal kéne beszélned sőt egy tisztázás nem ártana a pasival sem...
2010. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megalázó és ez a helyzet (kérés a lány részéről) engem is zavarna. Nem tisztel Téged, hogy ilyenre kér ill. nem vagy fontos neki annyira, hogy lapátra tegye a pasiját.

Lépj túl rajta és keress egy olyan lányt, aki tiszta lapokkal játszik.


30/F

2010. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!