Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny?

Figyelt kérdés
Amíg nem volt kapcsolatom volt egy pasi akivel csak szexeltünk néha. Ahogy az lenni szokott én többet kezdtem érezni iránta és ezt el is mondtam neki. Ő megmondta hogy szexen kívül nem lesz köztünk semmi. Most hogy barátom van kiteszek egy képet és féltékenykedik. Ha nem érez irántam semmit akkor miért féltékeny?
2019. aug. 20. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenységnek semmi köze a szeretethez, egyszerűen csak piszkálja az egóját, hogy más játszik most a játékszerével. Ha van barátod akkor teljesen feleslegesen tartod a kapcsolatot ezzel az emberrel, nem is igazán korrekt a pároddal szemben szerintem.
2019. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert nem ugrasz, ha kanos. Most fáradnia kell, hogy behülyítsen egy új lyukat. Ezen tényleg mit nem értesz, ha felnőtt vagy? Ráadásul kommunikálsz is még vele.
2019. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!