Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy féltékeny nő vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy féltékeny nő vagy egy “nem érdekel mitcsinálsz “ nő?

Figyelt kérdés

Melyiket tudnátok jobban elviselni pasik?

- féltékeny nő, aki mindig felkérdez, mit mikor kivel csinálsz

- egy nem érdekel mit csinálsz nő , aki sosem kérdezi mit csinálsz, keveset keres, keveset érdeklődik felőled, elvan a saját életével, de azt mondja szeret

25 l


2019. jún. 26. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy tud főzni, szeret szexelni nő. (ezt én is tudom, mielőtt leszólnátok) :D

32/f

2019. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen a második verzió.
2019. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arany középút, aki érdeklődik is irántam, és ő maga is elvárhatja ezt, de nem beteges módon.
2019. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van a kettő között bőven átmenet ezek szélsőségek

de a féltékenykedés kizáró ok szóval ha kell akkor a második

2019. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok mást, csak hogy ne unjam meg. Nem akarok mást, csak hogy elég izgalmas legyen. Izgalmas annyira, hogy lekössön, hogy rá figyeljek, hogy ne érdekeljen más. Törődjön annyira, hogy ne taszítson, de megtartson. Szeressen úgy, mint senki más, de csak annyira, amivel nem fojt meg. Talán van ilyen, talán nincs. Lehet, hogy még meg sem jött. Fene tudja. Úton van."
2019. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!