Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért jó neki? (Bocsi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért jó neki? (Bocsi ha hosszú lenne! )

Figyelt kérdés
Van egy pasi,akibe nagyon beleszerettem. Ő nem viszonozta ezt,de jól elvagyunk,megállapodtunk ha épp egyikünknek sincs senkije,akkor elszórakozunk! :) Mikor épp volt barátnője,én visszavonultam,de azért beszéltünk! Tudom róla,hogy állandóan csajozik,el is fogadtam ezt,bár elég rossz érzés,de hát én vállaltam! Mostanában viszont állandóan szerelmemnek hív,meg folyton hangoztatja,hogy szeret,és fontos vagyok neki. Ugyanakkor továbbra is szédíti a nőket! Mire jó ez neki? Tudja,hogy én mellette állok,hogy szeretem,hogy kitartok mellette. Nekem nincs szükségem nagy szavakra,elfogadtam,hogy nem szerelmes belém. Akkor meg miért csinálja ezt?
2010. júl. 13. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:

"Ugyanakkor továbbra is szédíti a nőket!"


Itt a válasz a kérdésedre , te magad írtad.Téged is csak szédít.

2010. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát mert ő ilyen..szeret nagy szavakkal dobálózni és talán azt akarja elérni, hogy belehabarodj, ahogy a többiek..
2010. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De épp ez amit nem értek! Tudja,hogy szerelmes vagyok belé,hogy ilyennek fogadtam el! Akkor meg minek ezek a nagy szavak? Minek szédítene,ha már megkapott?
2010. júl. 13. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:

könnyű neki, hogy ott állsz mellette, és tudja, hogy ha valaki kell neki mert más nem sikerül, csak hozzád nyúl (nem olyan értelemben).

hanyagold el, akkor lehet, hogy abbahagyja a veled való játszadozást, és vagy keresni fog, vagy nem.

18/F

2010. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert ő ilyen férfi , gondolom büszke magára hogy belé x számú lány szerelmes és hogy a lábai előtt hevernek , és ezt ki is használja.
2010. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az összes lánynak ezt mondja. Osztán büszkeséged van-e?
2010. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves első 13:16-os,megfogadom a tanácsod és hanyagolom kicsit! Kiváncsi leszek a reakciójára! :)
2010. júl. 13. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hanyagolod is majd keresni fog:S és akkor meg bedőlsz neki,mert mondogatni fogja,hogy nagyon hiányzol neki stb:S én is bedőltem már ilyen típusú hapsinak:S
2010. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem fogadd meg, ha én ezt csinlnám a nőkkel, megsértenéd vele a büszkeségemet és keresnélek, hogy kiküszöböljem a csorbát, többet akarnék, mint előtte... :)

13:16-os voltam, az első :)

2010. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi,kedves utolsó! Remélem bejön! :))
2010. júl. 14. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!