Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetvegen szulinapra megyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetvegen szulinapra megyek, mit vegyek?

Figyelt kérdés
Egy lany szulinapjara megyek, most lesz 18 es szeretnek neki venni valami frappansat.Valamit ami nem csak porfogo, hanem valami haszna is van es vicces is.Segitsegkeppen nagyon szereti az autokat, f1-et es ezen belul a ferrarit.De mar szinte mindenje van ami ehhez kapcsolodik.Es meg nagyon szeret tancolni.Kivancsi vagyok a lanyoknak mi a tapasztalatta ezzel kapcsolatban, mit kaptak aminek nayon orultek vagy mire vagynanak. F/17
2010. júl. 13. 11:58
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Talaltam a neten jo kis ajandekokat:D rendeltem egy bogret ami ugy nez ki mint egy auto es rendeltem hozza 10 szivoszalat amiknek a vegen van egy penis:P es melle veszek piat is:D remelem tetszeni fog neki:D Koszonom szepen a segitseget es a jo otleteket, ezek alapjan valasztottam ki az ajandekot:D
2010. júl. 14. 11:43
 22/22 anonim ***** válasza:
Ferraris műkuki ;) Biztos nem hagyná h poros legyen :DD
2010. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!