Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetvegen szulinapra megyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetvegen szulinapra megyek, mit vegyek?

Figyelt kérdés
Egy lany szulinapjara megyek, most lesz 18 es szeretnek neki venni valami frappansat.Valamit ami nem csak porfogo, hanem valami haszna is van es vicces is.Segitsegkeppen nagyon szereti az autokat, f1-et es ezen belul a ferrarit.De mar szinte mindenje van ami ehhez kapcsolodik.Es meg nagyon szeret tancolni.Kivancsi vagyok a lanyoknak mi a tapasztalatta ezzel kapcsolatban, mit kaptak aminek nayon orultek vagy mire vagynanak. F/17
2010. júl. 13. 11:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nem jarok a csajjal, es nem is tervezem.
2010. júl. 13. 11:59
 2/22 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy alonsos polot, sapkát:D
2010. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
mennyit szánsz rá?
2010. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ajándékot szoktak venni próbáld meg te is. Sok szex bolt van a városokba vagy nem tudom amit akarsz.
2010. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Talán valami szép ékszert, karkötőt vagy nyakláncot, persze ne bizsut, lehet kapni már elég olcsón szép ezüstöket. De csak akkor, ha hord is ilyeneket.

Vagy csináltathatnál róla ilyen vicces portrét. Biztos van arrafelé olyan, aki ilyeneket csinál. Viszel magaddal egy fényképet és arról lerajzolják viccesen. Jobb most nem jut az eszembe.

2010. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
ferraris cuccokbol szinte minden van neki, ha veszek neki valami ilyesmit akkor az tenyleg egyedi kene legyen, habar ferraris sapkaja asszem nincs.
2010. júl. 13. 12:28
 7/22 A kérdező kommentje:
50-65 lejt szanok ra ami kb 3-4 ezer ft
2010. júl. 13. 12:31
 8/22 A kérdező kommentje:
a vicces portre az nagyon tetszik:D es en is gondolkoztam valami ekszeren, valami nyaklancon vagy akar oran is:P
2010. júl. 13. 12:34
 9/22 anonim ***** válasza:
nekem van egy ismerősöm, aki egyik haverjától serpenyőt kapott, amiben pénisz alakú tojást tudott sütni... de ha ez a verzió nem igazán jön be, akkor vehetsz neki mondjuk valamilyen italt, vagy sminkes dolgoknak mindig örülnek a lányok. Vagy egy szép nyaklánc, a bizsu boltokban nagyon szépeket lehet kapni, elég olcsón.
2010. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
a penisz alaku tojas sem tunik rossz otletnek:D de fogalmam sincs hol lehet ilyent kapni
2010. júl. 13. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!