Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30éves vagyok 10éve házas! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30éves vagyok 10éve házas! A párom soha nem csinálja orálisan! Vannak itt olyanok akik hasonló helyzetben vannak? Többi lent!

Figyelt kérdés
ez nekem nagyon hiányzik!! ezért elitél valaki mert keresni akarok olyan lányt aki ezt szereti csinálni? ha valakivel megismerkednék benne lennék mindenben amit csak akarna szex terén! hosszú távra! csak az a baj hogy nem találok ! ezért nem kell elitélni szerintem nagyon sok olyan kapcsolat van ami nem úgy müködik ahogy a másik fél szeretné! ezért másképp oldják meg a dolgot! nincs igazam?
2010. júl. 12. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te szoktad neki nyalni? A legtöbb 30-on felüli nőnél nem kívánatos dolog az orál szerintem (most beírnak majd ide 2-en, hogy márpedig Ők mennyire szeretik és bla bla). Barátnőkkel beszéltem és azok közt vannak akik kimondottan rá vannak kapva az ízére és mint elárulták szívesen le is nyelik.A 20-as éveiben járok meg minden f@xt lecidáznak és még büszkék is rá , hogy ribik. Az előbb említett barátnők viszont panaszkodtak, hogy Őket nem nem kényeztetik sajnos így ezért is kérdeztem, hogy te szoktad e neki csinálni. Viszont az tény, hogy nagyon későn kezdted el ezt fírtatni , évekkel ez előtt kellett volna. Ha mással csináltatod azt több mint valószínű, hogy megbánod... már ha szereted Őt.
2010. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

Nos, keress nyugodtan magadnak valakit, aki leszop, már ha nem érzed nagy árnak elveszíteni a feleséged. Hidd el, akkor is elveszíted, ha nem tudja meg, én csak flörtöltem titokban valakivel, és a párom megérezte, hogy elhidegültem tőle és ezért ő is tőlem. Soha semmi nem hozza már vissza a szemünkbe a fényt. Ő sokat tett azért, hogy ide jutottunk, de az én flörtölésem is nagyon benne van.

Ha az én párom jönne ilyen dumával, hogy vagy leszopom, vagy keres mást, azonnal összecsomagolnék neki.

2010. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm a választ igen szeretem a női testet kényeztetni minden téren nyalni is!! a másik válaszolónak azért nem fogom a feleségemet elhagyni mert nem csinálja!! egyszerűen csak jolenne ha találnák egy olyan lányt hosszútávra aki nem undorodik ettől! szép napot mindenkinek!
2010. júl. 23. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!