Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30éves vagyok 10éve házas! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30éves vagyok 10éve házas! A párom soha nem csinálja orálisan! Vannak itt olyanok akik hasonló helyzetben vannak? Többi lent!

Figyelt kérdés
ez nekem nagyon hiányzik!! ezért elitél valaki mert keresni akarok olyan lányt aki ezt szereti csinálni? ha valakivel megismerkednék benne lennék mindenben amit csak akarna szex terén! hosszú távra! csak az a baj hogy nem találok ! ezért nem kell elitélni szerintem nagyon sok olyan kapcsolat van ami nem úgy müködik ahogy a másik fél szeretné! ezért másképp oldják meg a dolgot! nincs igazam?
2010. júl. 12. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Nincs igazad mert akkor rossz társat választotál magadnak magyarán rossz emberel vagy 10 éve ... De amugy nyugodtan lépj félre az élet elég rövid ahozz hogy ne csináljuk orálisan ;)
2010. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
sztem valahogy vedd rá a feleségedet, próbálkozz mieltőtt egy másik csajjal csinálnád
2010. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már megbeszélni vele?
2010. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Én szívesen csinálom a férjemnek,de vannak nők akik nem szeretik,nem vagyunk egyformák.Ezért nagyon csúnya lenne ha félrelépnél.Mit szólnál ha Ő meg azért csalna meg mert valakinek 2 cm-el hosszabb van?10 évig nem zavart?

Beszélj vele és találjatok ki valamit,nem rögtön a csalás a megoldás.

2010. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
10 év együttlét után gondolom mindent megtudtok beszélni. Mondd el neki,hogy neked ez nagyon hiányzik az életedből, és jó lenne ha változtatna vagy megkapod mástól amit tőle nem. Szerintem megfogja neked tenni. Ha pedig nem, nyugodtan lépj félre. Én nem ítéllek el.
2010. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

NINCS!

Hát ne is haragudj, de az elején nem jöttél rá, hogy neked ez így nem lesz jó? Akkor minek kellett folytatni a kapcsolatot, ha egyszer nem jól működik valami, mert gondolom ha most nem, akkor régen sem csinálta...

2010. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
már próbáltam vele megbeszélni ezt a dolgot! de a kérdésekre a válasz hogy most jöttem rá hogy ez a dolog nekem hiányzik eddig nem hiányzott! tudom hogy nevetséges de nem érdekell!! a helyesirási hibákat sajnálom nem kéne egyeseknek bunkónak leniük!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 12. 22:58
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitségeket!
2010. júl. 12. 22:59
 9/13 anonim válasza:

gyere hozzam :D

nekem bejonnek a 30 as pasik:d es a szexet is szeretem :d

20 csaj :D

2010. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

És TE neki csinálod? Ha rájönne, mekkora örömet lehet orálisan okozni, lehet hogy megpróbálná.

Sokáig én sem csináltam, most is csak feltételekkel. (pl. nem térdelek elé) A változtatáshoz tartós, bizalmas kapcsolat kellett (ez Nálatok megvan) meg az hogy a párom annyiszor a kedvemre tegyen, elélveztessen (eleinte önzetlenül), hogy ettől "ellágyuljak" és én is akarjak neki örömet okozni.

Nekünk a 69 nagyon bejön, próbáljátok azt (oldalt fekve a legszerencsésebb).

Vesd fel, hogy nem kell végig, de egy kicsit előjátéknak, izgatásnak csinálja Neked. Ha belemegy, néhány tanács: Te feküdj, és ő hajoljon föléd, ne térdepeltetve akard. Ne nyomd a fejét, és ne nézd közben, mert új neki a szitu. Ja és legjobb közvetlenül tusolás után az ilyet, akkor a legkevésbé intenzívek az ízek.

Szerintem a félretekintgetés helyett így próbálkozz. Más téren biztos működik a kapcsolat, ha 10 éve házasok vagytok - kár lenne átvágni a feleséged, aki biztosan szeret Téged,és rosszul esne neki a megcsalás.

29/N

2010. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!