Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek ha egy lány felvesz msnre?

Figyelt kérdés
Úgy hogy csak látásból ismeritek egymást..??
2010. júl. 12. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ugyan mi volna felvett lehet h akar veled ismerkedni (de az meg nem jelenti azt h akar veled jarni is)


engemet rengeteg csaj vett fel csak ismerkedes celjabol


az se kizart h akar toled valami komolyabbat:)


18/F

2010. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi , max. h beszélni akar velem.Ennek lehet bármilyen oka , nem gondolnék egyből arra h össze akar jönni velem. 20/f
2010. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha csak látásból ismer, honnan tudja az MSN-címem, meg egyáltalán a nevem?
2010. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha egy lany vesz fel,az mar erdeklodest jelent,szoval ha ugyes vagyok es tudok flortolni akkor az enyem lehet,ezt nem lehet felreerteni,hapeddig van baratja,akkor csak baratkent akar,de nem minden esetben


clyde88

2010. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! és tetszik az a srác de nem akarom h hülyének nézzen:S
2010. júl. 12. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
engemis vegyel fel
2010. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

akkor vedd fel nyugodtan,ha esetleg megkerdi hogy miert vetted fel,akkor mond azt hogy akarod hogy legyen egy ronda ferfi is a messenger listadban,persze tegyel legalabb vagy 2 rohogos jelet,ezen o is fog nevetni,ha legalabb is erti amire celloztal,ha peddig felkapja a vizet,akkor mond el neki hogy tetszett neked de egy bunko,es tobbet ne beszejjel vele,ezert peddig olyan ideges lessz majd magara hogy az remes.


ha felveszek egy lanyt,akkor megvarom amig o ir,es megkerdem hogy ki o,mert engemet naponta tobben vesznek fel messengerre es nem tudok mindenkit szamon tartani,te is mondhatsz ilyesmit.


clyde88

2010. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ?NÉV? ***** válasza:
semmi gáz nincs abba h csaj felvesz msnre
2010. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ki mondta hogy gaz?de az magatol erthetodik hogy valami csak akar.


en most 2 hete ismerkedtem meg egy uncsim osztalytarsnojevel,en tenyleg semmit nem akartam tolle,csak 3 an mentunk ki egy uditore,a csaj kerdezoskodott,ez mar elarulta hogy erdeklodik irantam,kozelebb ult hozzam,egy keves ido utan billiardoztunk es megvert,hagytam nyerni,megolelt es megpuszilt,a vegen peddig o kerte el a telefonszamom,hagyom hogy folytasa a kombinaciot,en nem kezdemenyezek,majd ha jonak latja felhiv,csak ne legyen tull keso,ezert irtam leghamarabb amit irtam,mert akkor a sracc fogja folytatni,es nem kell a lany kinlodjon mindenben,es vegul jofejnek fogjak tartani mivel tett egy vicces megjegyzest,es elarulja azt is magarol hogy o kizarolag csakis a jo pasikra bukik,hiaba mondja hogy ronda,ha utanna azt is mondja hogy legyen egy ronda pasi a messenger listamon,ha a sracc okos akkor rajon hogy csak szivatja egy kicsiket,jatszik a sracc onbizalmaval,ha sertodekeny akkor hadd menjen,abbol jo nem lessz.


clyde88

2010. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én személyszerint örülök neki 16F
2010. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!