Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Pasiknak mikor cuki egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pasiknak mikor cuki egy lány?

Figyelt kérdés

Mikor cuki egy lány?

és ha már itt vagy te melyikeket szereted jobban? akiknek van nőies(picit szélesebb) vagy nincs csípöjük? ezenkivül ha van rajta mit foogni vagy ha sovány?

köszi a válaszokat :)

19L


2010. júl. 12. 17:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

a cuki az egy fokkal rosszabb mint az aranyos. az aranyos a férfi olvasatban valami olyasmi jelző, hogy jó lenne ha hozzám bújna és szívesen szexelnék is vele.

nekem kimondottan tetszik ha egy lánynak van csípője, olyan nőies alakja, az a jó. ne legyen sovány, de hurkákat sem szeretnék rajta fogni.

2010. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

hát én ezt így, h "cuki" nem igazán használom.

a cuki szót inkább flegmán szoktam használni egy csajra pl egy agyonsminkelt barbiplázacicára :D

és én szeretem ha egy lánynak van csípője :) ne legyen túl széles persze :D ez a nőiesség része :) és sovány se legyen (már olyan h látszanak a bordái) :D

20 F

2010. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk, inkább az ilyenre, akinek tényleg széles a csípője

[link]

[link]

[link]


És ennek pl nincs...:

[link]

2010. júl. 12. 19:09
 14/18 anonim ***** válasza:

a szélesebb csípő nem olyan gáz,inkább legyen mint ne.de az egész nőnek az összhangján is múlik,hogy tetszik-e vagy nem.és inkább legyen rajta mit fogni,nagyobb kerek popó az finom:)

a cuki az nálam egy kicsit kislányost jelent.pontosan nem tudom elmagyarázni,hogy milyen.

2010. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Inkább vékony legyen a lány, mint dagadt disznó! Ez egyértelmű!
2010. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak is a szép, cuki, vékony, szexy lányokat.
2020. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha bennem van. :-D
2020. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Amikor azt érzed, de ráugranál és halálra csókolnád. :-)

Szép arc, nagy szemek, szép haj stb.

Mindenkétt a vékonyabb lányokat szeretem.

2020. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!