Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek az emós srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek az emós srácok?

Figyelt kérdés
Mert nekem igen.(:
2010. júl. 12. 16:45
1 2 3 4
 31/35 Bambi44444 válasza:
sztem nagyon is normálisak sok bennük az érzelem és nagyon érettek :) nem tom mi bajotok velüNk, de mi nem ártunk nektek. Sokan vagyunk. ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS? Ti hányan vagytok diszkópatkányok sorry a kivételnek aki normális diszkózene kedvelő am igen vannak köztük tényleg nagyon szép emo pasik a kínai emok nagyon helyesek de az amcsih és a magyar emok is cutek ///˛_^
2011. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nagyon normálisak sok bennük az érzelem és nagyon érettek........Azért ez durva általánosítás... mint hogy minden szép csak buta vagy hogy az izompacsirták hülyék, de a diplomások meg nagyon okosak....

Egy szép lány, izmos hapsi is lehet okos, egy diplomás is lehet teljesen hülye.

Én speckó 3 egymástól független emós ismerősöm van hát mit ne mondjak az érettségtől messze állnak meg az érzelmektől is, a harmadikat már elfelejtettem

2011. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Bambi44444 válasza:
Nagyon sok emo barátom van aki elég érett és nem akartam általánosítani és h félreérsétek
2011. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon nagyon! Imádom az Emokat! Am nem létezik olyan hogy valaki emos lenne csak Emo srácok vannak!
2012. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Imádom őket:3

Ha van itt olyan, írjon!

2014. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!