Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kívánom a szexet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet, de szeretem a páromat! Miért van ez?

Figyelt kérdés

segítsetek! nagyon kétségbe vagyok esve! imádom a páromat, de viszont a szexet nem kívánom... miért van ez? azt hiszi h nem kívánatos, de ez nem igaz, velem van a baj, de nem tom miért! segítsetek kérlek! rámehet a kapcsolatom is akár.... azt nem akarom!

20 l 1 éve vagyunk együtt


2010. júl. 12. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
hát ha nincs szex akkor minek maradjon veled? lehet nem kívánod de meg kell tenni :)
2010. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Baj volt vele az ágyban, és nem tudott kielégíteni téged, ezért el is ment a kedved az egésztől tudat alatt?
2010. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen. Kb. 1 hónap után már biztos voltam benne, h baj van. Tartottam egy önvizsgálatot, h biztos nem a kapcsolatunkkal van- e baj. Biztos voltam benne, h nem, leültettem a párom, elmondtam neki, h mi van.

Elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta, h fogamzásgátlónak nem ritkán ez a mellékhatása.

azt tanácsolta, h pár hónapra hagyjam abba, h lássam javul e a helyzet. 1-2 hónap után minden rendben volt.

Azóta hüvelygyűrűvel védekezünk.

2010. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ki tud elégíteni. sőt! sztem is a fogamzásgátlóval is lehet baj, mert amikor abbahagyom egy 7re, stukálok, akkor meg kívánom elég rendesen. de a fogamzásgátlóba meg nagyon bízok,a z nélkül nem nagyon merek. nézegettem az injekciót is de azt mondták, h ebben a korban még nem javasolt. a hüvelygyűrű milyen? hogy kell használni? még nem volt dolgom vele!


köszi

2010. júl. 12. 09:33
 5/15 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam h vmi női vágyfokozót kellene szednem, vagy nem tom! tanácstalan vagyok
2010. júl. 12. 09:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Válts fogamzásgátlót! Ezt szokták javasolni ilyen problémára, ha pedig egyik se jó, akkor abba kell hagyni! Nekem ugyanilyen problémám van!
2010. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Fú, ez most keményen fog hangzani, de legalább egyetlen alkalom erejéig az óvszert is kipróbálhatnátok.
2010. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hidd el h kipróbáltuk, de attól még a gyógyszernek meg van a hatása. ami jó is meg nem. ezen a hüvelygyűrűn kezdtem el gondolkodni, de nem értem nagyon h hogyan használható! hogyan kell felhelyezni, meg levenni.? meddig megy fel????

nem értem...:s

2010. júl. 12. 11:27
 9/15 anonim ***** válasza:

A hüvelygyűrű lényegében olyan mint a gyógyszer, ugyanúgy hormonálisan hat, viszont nem az egész szervezetedre, hanem csak helyileg.

Egy kb 5 cm átmérőjű gyűrűt képzelj el. Nekem első ránézésre az ugrott be, h olyan mint az óvszer vége. Csak azért mondom, h el tudd képzelni. Összenyomod a közepén és felcsúsztatod. Nem bonyolult, ha egy tampont fel tudsz rakni, akkor ezt is. Szex alatt teljesen felcsúszik, aztán vissza valamennyire, de ki nem esik, mivel rugalmas. Az én párom max az ujjával érzi, szex alatt nem.

Használat szempontjából ugyanaz mint a bogyó. 21 napig benn, 7napig kinn. Menzesz első napján felrakod, pl hétfő este, akkor 3 hét múlva hétfő este veszed ki. Kb csüt-péntek megjön, aztán hétfő este rakod fel az újat.

3havi 9000.

Nekem a libidómmal sincs gond mellette, gyógyszer mellett írtam, h volt.

Van még kérdésed?

2010. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hogyan vezsem ki?:P

a felrakás már majdnem tiszta, csak a kivétel nem! ja ás havi adagot is lehet venni?

2010. júl. 12. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!