Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írhatnám körül azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írhatnám körül azt hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Tudom nem értitek miért kéne körülírni, miért nem lehet a képébe vágni stb. de ez hagy legyen az én gondom, kérem a kérdésre válaszoljatok. Hogyan írhatnám valakinek körül hogy szeretem őt? Mit mondhatnék neki amiből levágja?:)
2010. júl. 11. 22:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azért mert az a szó hogy szeretlek annyira eljelentéktelenedett hogy semmit nem takar már, mindenki dobálózik vele, fűnek fának mondjuk ,akkor is ha köze nincs a szeretethez. Ezért nem. Ugyanakkor nem vagyok egy bátor típus , szükségem van megerősítésre ötletekre, ezért tettem fel a kérdést.
2010. júl. 11. 22:31
 12/18 anonim ***** válasza:
mondom mond azt te vagy az utolsó akit bántani akarok ezen a világon :D ezzel kifejezed szerintem eléggé
2010. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szeretlek, imádlak és k*rvára kívánlak!!!! :D
2010. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 11. 22:39
 15/18 anonim ***** válasza:

van egy ötletem, mondd neki a következőt: szeretnék neked mondani valamit. nagyon jól érzem magam veled. szerintem te egy nagyon kedves lány vagy. ha szomorú vagyok, csak rád kell néznem, és máris jobban leszek. nagyon sok közös dolog van bennünk. tudom, most azt hiszed, hogy jön a szokásos 'szeretlek' szöveg, de nem. nem mondom ki azt a szót, mert a mai világban nagyon elértéktelenedett, és mindenki használja, akár komolytalan szándékkal is. hogy őszinte legyek, még azért sem mondom ki a 'szeretlek' szót, mert tulajdonképpen én nem szeretlek téged. amit én érzek, az sokkal több ennél. valami olyan, amit nem lehet csak egy egyszerű 'szeretlek' szóval kifejezni. nagyon fontos vagy nekem, soha nem tudnálak bántani, te vagy az egyetlen személy aki iránt ilyen erős érzelmeket táplálok. szerinted lehetne valami köztünk?

na ennyi...szerintem szép...:D

2010. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ez tényleg nagyon szép :) egyébként ő fiú és már egy éve együtt vagyunk:D
2010. júl. 11. 22:51
 17/18 anonim ***** válasza:
:))...hát akkor szólj, hogy ne fárasszam magam...tettekkel mutasd ki...simizés, puszi, hozzábújás....ilyenek...
2010. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

sunáználak

puszilnám a púzódat

kinyalnám a kakilód


vagy csak simán

tetszel nekem, és azon gondolkodtam, hogy...

2010. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!