Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írhatnám körül azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írhatnám körül azt hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Tudom nem értitek miért kéne körülírni, miért nem lehet a képébe vágni stb. de ez hagy legyen az én gondom, kérem a kérdésre válaszoljatok. Hogyan írhatnám valakinek körül hogy szeretem őt? Mit mondhatnék neki amiből levágja?:)
2010. júl. 11. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
rajzold le, vagy mutogasd el neki...:D...elkezded mondani, hogy milyen jóba vagytok...s milyen jó vele...s nem ismersz még egy ilyen lényt, mint ő....s sok mindenben találtok..jól kijöttök egymással...megkérded, hogy ő is így gondolja-e...s kb vhogy így....
2010. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
még egy ilyen lényt :D:D:D amúgy köszi, ez egész jól hangzik.
2010. júl. 11. 22:18
 3/18 anonim ***** válasza:

hát leírod pontosan, miket érzel iránta, amit a szerelem takar...mittudomén,bizalom,meghalnál érte,pillangók a gyomorban meg mifenéket szoktak még mondani :)


20/L

2010. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ha igazán szereted, ezt nem kellett volna megkérdezned, ez magától jön;)erőltesd meg magad:D
2010. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
azért írtam lényt, mert nem tudtam, h fiúnak, vagy lánynak szól-e a vallomás...
2010. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Van, ki gyorsan fut.

Van, ki gyorsan olvas, ír.

Én gyorsan érzek.

2010. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
egyszerű :D mond neki " te vagy az utolsó akit bántani akarok " ebből le fogja vágni :D
2010. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
:D Azt se tudod minek, meg miért meg hogy. Hagy döntsem már el én szeretem-e vagy nem. Ha nem szeretem ahhoz sincs sok közöd. Értelmes válaszokat várok a KÉRDÉSRE! Többieknek köszi :)
2010. júl. 11. 22:22
 9/18 anonim ***** válasza:
de mért nem tudsz egyszerűen szerelmet vallani neki?...ck kíváncsi vagyok...
2010. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
mondd neki, írdd vagy én nem tudom, hogy: nagyon megkedveltelek, fontos vagy számomra, nagyon különleges vagy, sokszor gondolok rád, szívesen csinálnék veled ezt-azt (rossz aki rosszra gondol).
2010. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!