Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van/volt már itt valamelyikőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt már itt valamelyikőtöknek tunézia barátja, vagy futó kalandja esetleg nyaralás során? Mi a véleményed a tunézai pasikról?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés: miért írják itt sokan azt, hogy nem kezdenének arab férfival? Mi a baj velük? (most a terroristás poénokat hanyagoljuk)
2010. júl. 11. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és hozzátenném, hogy a fővárosban nyaraltam. Szóval azt se hidd el neki, ha ezek után azzal szédít, hogy az csak vidéken van már.
2010. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ő pont a fővárosban, Tuniszban lakik :D Jó tudni ezeket.
2010. júl. 12. 10:43
 13/15 anonim ***** válasza:
Salem.A tuneziai fiuk epp ugyanolyanok mint a magyar fiuk.Ezt nem lehet kategnrizalni h.o ien mert tuneziai o ien mert magyar.Az 1ik valaszolo meg sztem kicsit elvan szallva magatol 15 ferrari....occsem..mert ki v.te a Britney Spears?
2013. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lollystarfull válasza:

Szia! :)


Nem tudom mennyire aktuális még ez a téma,de ha nem is remélem másoknak tudok segíteni a válaszommal.


Én nyaraltam ott és sok barátot szereztem,akikkel mai napig tartom a kapcsolatot.

Tehát én is azt mondom,hogy semmi értelme általánosítani,mert ők is olyan emberek,akárcsak mi.

Nekem a párom is ott lakik,igaz ő nem egészen arab,mert az édesapja francia,ezért gondolom ez is közre játszik a nevelésben,mert gondolom egy fiú az apjára üt. Én azt mondom,hogy ne félj belemenni ilyesmibe,de jó ha elővigyázatos vagy és rákérdezel kerek-perec a dolgokra. Ha pedig házasságon törnéd a fejed,akkor jobb ha tudod,hogy az alkalmazkodás nem árt.. Nem kezel mindenki tárgyként,sőt.. de nagyon féltékenyek más tunéziai fiúkra.. Legalábbis az én párom igen.. Ezt egyébként én sem értem,de ő csak annyit mondott erre,hogy ő tudja milyenek az arab pasik és ezért. Legyél elővigyázatos,de ne tagadd meg magadtól az ismerkedést és a boldogságot!

2014. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kedves első hozzàszóló ha nem volt mèg arab pasid ne szólj hozzà mert a kèrdés nem az volt hogy kinek nem volt ...Tovàbbà győződj meg arról ,hogy amit ìrsz mennyire igaz.hogy büdösek vagy koszosak ??? Menj egy magyarorszagon egy wc be ahol ossze pisilve kakilva veresen talalod a wc t es menj be egy arab orszagba a legutolso kis etteremtol kezdve mindenhol fel van szerelve az ugynevezett fenekmoso..szivesen leallnek veled beszelgetni a leirt dolgaidrol..de most a kèrdezőnek vàlaszolok :

Igen az èn fèrjem Tunèziai :) 2 magyar vàlàs utàn a boldogsàg remènyèben belevàgtam ès làss csodàt..ennèl boldogabb a vilàgon nem voltam. A Tunezia ferjem a csillagos eget lehozza az egbol soha nem megy sehova munka utan hazasiet nem dohanyzik nem iszik a hazassag szent a szamara olyan nincs hogy a hazimunka az ên dolgom..(pedig az )mindig mindent együtt csinàlunk vàsàrlàs takaritas mosas főzès sèta bàrmi is legyen az.Ha beteg vagyok àpol a megszolitasom" Èdesem" Nem is hìv a nevemen soha.Minden pillanatban arra törekszik , hogy nekem jó -e..folyamatosan kèrdezi mit szeretnèk ..èhes vagyok- e vagy èppen nem fàzom -e.Azonnal èszreveszi ha valami miatt szomorkodom ès mindent fèlredobva csak ràm szentelve minden percet leül ès megfogja a kezem ,hogy mondjam el mi bànt.Mindenek előtt az a fontos hogy èn jól èrezzem magam csak aztàn törődik magàval..Ès akkor itt megemlìtem ,hogy az àgyban felülmúlhatatlan ...ott is csak azt nèzi hogy nekem mindent megadjon csak utàna törődik magàval ...A csalàdja a gyerekeimet sajatjakent szereti büszkèn mutogatjàk a videokat a fellèpèsekről mintha csak az igazi unokàjuk lenne..A Tunisi ferjem imàdja a gyerekeim együtt tanulnak bohockodnak egymàst ölelve elalszanak ...Hàt ennyi amit most megosztanèk veled ..bàtran keresd a boldogsàgod ne nèzd ,hogy honnan jön csak vàgj bele èld az èleted.Ha megprobàlod veszìthetsz ha meg se próbàlod màr veszìtettèl !! Ne törődj màsok vèlemènyèvel ès ne olvasgass az interneten a Tunisiakrol mert egy nagy mese!!! Èn szőke magyar nőkènt simàn felültem a repcsire anno ès mentem a csalàdhoz egyedül...nem fèltem .Ők becsületes szerető kedves emberek.De egyiptomi arabot sose vàlassz !! Szóval sok sikert...kìvànom , hogy olyan boldog legyèl mint èn :) A napokban derült ki ,hogy babàt vàrunk..ennèl nagyobb öröm kell ??? Ès igen minden boldogsàgot egy Tunisitol kaptam meg az èletemben.

2016. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!