Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van/volt már itt valamelyikőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt már itt valamelyikőtöknek tunézia barátja, vagy futó kalandja esetleg nyaralás során? Mi a véleményed a tunézai pasikról?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés: miért írják itt sokan azt, hogy nem kezdenének arab férfival? Mi a baj velük? (most a terroristás poénokat hanyagoljuk)
2010. júl. 11. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
temperamentumosabbak
2010. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nem volt dolgom arab pasival, de ezeket a dolgokat hallottam: lusták (náluk a nő dolgozik, a férfiak a kocsmában vízipipáznak állítólag) semmibe veszik a nőket, büdösek + teljesen más a vallásuk.

Hogy ebből mennyi igaz nem tudom. Amúgy az arabok kb úgy néznek ki mint a cigányok ugye....

2010. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
más beállitottságuak
2010. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 nielindi ***** válasza:
tunézia nem volt még a barátom. nemtom milyenek a tunézai pasik. nemtom milyen nép lehetnek....
2010. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

arab pasik, attól függ hol élnek, milyen a neveltetésük, mennyire uralkodóak, de ez sokszor már akkor derül ki amikor egy kicsit benne vagy !

Nekem speciel a duhai, abu-dzabi-ba élőkhöz volt szerencsém, hát mit mondjak...szeretőnek isteniek,de társnak nem kellene egyik sem, igaz szeretem, ha a pasi irányít egy kapcsotatban, de azt nem ha elnyom és tárgyként kezel !

de vannak kivételek, mint mindenhol máshol !

de gondolom nem tunéziában akarsz férjet keresni magadnak !

2010. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem kifejezetten a törökbasákra gondolok de voltak élményeim
2010. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem akarok ott férjet keresni persze, hogy nem:D Csak kiváncsi voltam mi ez a nagy arab utálat,miből indult ki. Meg én egy tunézia sráccal tartom a kapcsolatot egy jó ideje a neten, már mondta hogy menjek el egyszer nyaralni+ilyenek. Ő nagyon kedves, meg aranyos, de persze én se vágnék bele akkor se csak így,hogy na akkor kimegyek.

Csak a kiváncsiság dolgozik bennem:)

2010. júl. 11. 22:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Összefoglalom két szóba: Hímsoviniszta köcs.ögök


Hogy miért mondja mindenki, hogy soha nem kezdene arab férfival? Azt nem tudom. Én azért nem, mert úgy nevelik őket, hogy a nő az alacsonyabb rangú náluk, létezik még a klasszikus asszonykussol felfogás. Amit én nem vagyok hajlandó elfogadni. A tunisz pasikról meg annyit, hogy az egy hetes nyaralásom alatt ha 50en nem akartak apámtól mgvenni (halál komolyan) akkor egyszer sem. A legdurvább eset az volt, amikor egy limó megállt mellettünk és a nagyfőnök 15 ferrárit ajánlott. Gusztustalan népség, úgy adják-veszik a nőket mint a teheneket. És kábé ennyire is becsülik őket. Persze udvarolni azt tudnak, de belülről rohadt az egész.


21/L

2010. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

*tunéziai barátja

Most vettem észre. 4. válaszolónak meg köszi a hasznos választ, ebből sokat megtudtam:D

2010. júl. 11. 22:24
 10/15 A kérdező kommentje:
Juj hát ez durva:S Én is kérdeztem pedig ettől a sráctól ilyen dolgokat, ő azt mondta hogy már rég nincs ez, hogy nőket lehet venni, meg többnejűség, ez csak a múltban volt. Hát akkor ezek szerint mégis van.
2010. júl. 11. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!