Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak vele? Ez már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Ez már a második esélye (volt).

Figyelt kérdés
A barátom az utóbbi időben csak este féltíz vagy 9 körül jön fel hozzám.Volt már rá példa,hogy 10.40-re ért ide.Akkor is,mikor egész nap nem csinál semmit.Mindig kb tv-t nézünk.Beszéltem már vele,másnap 7 órára jött,de utána ugyanez.
2010. júl. 11. 21:12
1 2
 1/12 nielindi ***** válasza:
meleg van sokáig. kutyának van kedve ilyenkor mászkálni...
2010. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eriggy at te.
2010. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
5 percre lakik tőlem..
2010. júl. 11. 21:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Te miert nem mesz at?
2010. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem hív..mert 1 csapat fiúval együtt lakik
2010. júl. 11. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne szakíts vele, biztos focit néznek, söröznek. Ez teljesen normális, de ha nagyon zavar, beszélj vele. :)
2010. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát már eleget könyörögtem neki..biztos focit néznek,de itt is ugyanazt megtehetné velem.:( VB miatt nem kellene engem háttérba szorítania.Ez pedig nem a VB óta van,hanem 1-2 hónapja kezdődött.
2010. júl. 11. 21:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélni, mondd el neki, hogy ez mennyire zavar téged, és hogy ez rosszul esik neked. Kérdezd meg, hogy miért nem jön át gyakrabban. D az sem jó, ha mindig átmegy, mert megunjátok egymást! Szervezzetek prograokat, ne otthon punnyadjatok. Hány éves vagy? :)
2010. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sétálni nem szeret menni,mert mindig fáradt vagy fáj a lába.Pedig mindenhez kell 1 kis séta,ha elakarunk menni vhova.Utoljára decemberbe mentem el vele Siófokra.Azóta sehova nem mentünk.

Egyszer már mondtam neki,hogy ne hanyagoljon,mert nagyon rosszul esik.El is sírtam magam.Másodikra már nem sírtam,szakítani akartam.De könyörgött,hogy ne,változni fog.Egy napig ha megváltozott :(

2010. júl. 11. 21:36
 10/12 A kérdező kommentje:
18 vagyok,ő 27.
2010. júl. 11. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!