Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan lehetne kapcsolatba...

Hogyan lehetne kapcsolatba lépni a földönkívüliekkel?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy több komolytalan válasz fog érkezni, mint komoly, akkor legalább tényleg szellemes legyen, jó? Aki meg megpróbál komolyan válaszolni annak díjazom a széleslátókörűségét! :-)
2010. jún. 10. 14:07
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)))
2010. jún. 17. 19:04
 22/31 anonim ***** válasza:
"Há még egy szálát a szádbá veszell, elmegyek éhted!!!!!"
2010. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
bocs de nem vagyok képes ilyeneke hinni.max kérdez meg egy ufót XD
2010. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Ha építessz egy fa.sza űrhajót. Nincsenek olyan űrhajóink, amivel ki lehetne jutni a naprendszerből. Ha türelmes vagy várjál rájuk. Türelem rózsát terem.
2010. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Mi nem vagy csak nehezen. Ők ha akarna akkor igen de ez rossz nagyon. Engem már vittek el.
2010. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

ha jól tudsz angolul akkor írd be a youtubeba hogy Bashar.

egy fickó közvetíti telepatikusan.

írjál rám ha megnézted

2010. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
énnem hsizek bennük szal... nem tok segitesi sorry
2010. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Vegyél be egy héten keresztül minden nap 10-kor és 16-kor egy tablettát, az utolsó két napon 10-kor kettőt vegyél be. Az utolsó nap másnapján korán hajnalban indulj el a legközelebbi határ felé, útközben vegyél legalább 2millió Forintért egy esőkabátot, aztán menj fel a legközelebbi dombra, tegyél fel a fejedre egy alufólával bélelt sapkát, valamint az arcod elé is tegyél egy vastag darabot, aztán várj a jelre
2010. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ouija ( lehet rosszul írom ) táblával, gondolatátvitellel, sajnos mást nem tudok, de engem is érdekel a dolog. Vannak híres leszállóhelyek Magyarországon is, tervezem, hogy ellátogatok oda, hátha. Ellenben, ha repülő csészealjakat szeretnél látni, vegyél egy jó teleszkópot, és nézd az Orion ködöt. Ott gyakran látni ilyesmit. Egyik haverom már vagy 20 éve foglalkozik földönkívüliekkel, mondta hogy ő már látott földönkívülit testközelből, de nem kérdeztem meg, hogy hogyan, mert akkoriban még inkább a szellemek érdekeltek. Aztán rájöttem, hogy összefügg a kettő bizonyos szinten.
2010. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
öcsém ha nem hisztek benne mi a f****** írtok? Nincs jobb dolgotok? Nem értem. Amúgy biztos hogy vannak. Gondoljatok bele hogy ha egy ilyen bolygó van a világon mint a föld, akkor a ,,végtelen" univerzumban még hány darab lehet? Hát elárulom! Nem kevés. És gondoljatok arra is hogy ha azokon van élet, tegyük fel hogy az előbb említett életre alkalmas bolygóknak az egy 100-ad részén van élet, annak az egy milliomod részén vannak értelmes lények, az még mindig végtelen. Mert végtelent elosztod kettővel akkor is végtelen lesz! És nekik mi vagyunk a "földön kívüliek"
2010. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!