Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A világ összes politikusa...

A világ összes politikusa űrlény lenne?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy az űrlények úgy élnek köztünk, hogy politikusként irányítják az országokat, és így a világot is. Vagy ha ez nem igaz, elvileg Obama-nak űrlény testőrei vannak és anno Hitler-t is űrlények védték..... ez igaz lehet?
2015. júl. 24. 21:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam h ŰRLÉNYEK EMBERNEK ÁLCÁZVA....
2015. júl. 24. 21:24
 2/11 anonim ***** válasza:
Kizárt. Akkor okosabbak lennének.
2015. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Így van. Mind az összes. Ha pedig nem volt az, akkor a megválasztásakor meganálszondázzák, aztán őt is űrlénnyé változtatják. :D
2015. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Meglepő, de csupán a 60%-uk földönkívüli. Közülük is a legtöbb reptoid, második helyen pedig a lumbulábiak állnak. (Pl. O.V. egy lumbulábi kém, aki előkészíti az ország gyarmatosítását)


Obama testőre szintén egy reptoid. Ez azért van , mert egy reptoid leginkább csak egy másik reptoidban képes megbízni (Bár azt se mindig)

Hitler pedig a gujmánokkal szövetkezett, akik valójában csak kihasználták őt és embereit saját céljuk elérésére. A háború után a Führert elvitték, hogy gatyába rázza züllött társaságukat, aztán pedig kidobták egy távoli bolygóra néhány tucat klónozott emberrel együtt.

Itt a mindent elsöprő bizonyíték a kapcsolatfelvételről: [link]

2015. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a képet én is láttam már... szerintem ki van zárva h Photoshop, lehet h 80 éves kép is megvan......
2015. júl. 24. 22:06
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Űrlény nem, csak pióca, pocok és sáska van köztük.Egyáltalán nem okosak, csak a lopásban, de abban nagyon.
2015. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy NASA-ból, CIA-ból, FBI-ból kirúgott, valamikor 51-es körzetben kutató, jelenleg Kispesten krumplit árulóforrástól tudom, hogy mindenki űrlény, csak Garfield, a macska nem az.
2015. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nemigaz mert a politikusok szilvásbuktoidok, csak álcában, nem reptoidok. Tőb űrlénj amúgy sem klehet egyszerre fajta vezetzői stzerepben,m mert nem szeretik egymást-.
2015. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem okolható csak az állam: a világ, az adott környezet, a társadalom vagy az egyéni fogyatékosságok miatt.


Sok helyen egyszerűbb alkalmazkodni, mint fejlődni.

A változásra pedig mindenki máshogy reagál.

2015. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Hitlert valóban ürlények kisérték inkább mintsem védték még holdon is voltak 1920 elött.

Nem ürlények csak irányítják őket. Ürlények nem tudnának ennyire buták lenni( 80-130 IQ). Obamának lehet van ürlény testőre, de az inkább ellenörzi mintsem testörködjön. Bár nem szeretik ha saját terveken kívüli változtató tényező csúszik menetbe.

2015. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!