Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Észlelt már más is UFO-t a...

Észlelt már más is UFO-t a 18. kerületben?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 éve este 9-10 óra körül láttunk Pestszentimrén, Gyál határában egy lebegő vöröses fehér világító dolgot az égen ami egész közel volt, majd lassan elkezdett távolodni, kicsit gyorsított és eltűnt dél-kelet felé

2014. máj. 19. 22:03
 1/7 anonim válasza:
Azok valszeg távirányítású drónok voltak, amelyekkel esti fotókat csinálnak. Narancs-vöröses szinben pompáznak éjjel.
2014. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit más eset, hogy ufó volt-e azt nem tudni, mi láttuk, de csak egy pár pillanatig, nem tudtunk túl nagy jelentőséget be, végül másnap feltették cikkbe, sajnos a linkjét nem találtam meg most, pedig direkt kerestem neked...látták mások is, a gyorsforgalmi felett elhúzni, le is fényképezték. Nem derült ki azóta se, hogy mi volt.
2014. máj. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akármi lehetett, nem UFO volt, értsd: nem idegenek.
2014. máj. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Két éve? Akkor az a piros bugyogóm lehetett, amit elvitt a szél a szárítókötélről. Gyálon keressem ezek szerint?
2014. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
2es válaszoló vagyok: nem értem miért kell minden kérdésnél piszkálódni. Volt egy élménye, amit megosztott, én spec csak a fő kérdésre reagáltam, az én esetem se mostanság volt, hanem kb. 3-4 éve, és akkor mi van? Mellesleg, értelmezni megint tudnak ahogy elnézem jó páran...a fő kérdésben szerepel csak az a UFÓ szó, ergo a kérdező is kérdezi, és nem állítja, hogy ő is mindenáron azt látott. Utána pedig leírta, hogy ők mit tapasztaltak. Azért banyek, legalább a kérdőjelet felismerhetnék/értelmezhetnék már egyesek! :D :P
2014. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem dronok voltak
2014. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En csak az 51.-ben lattam. Nagy volt! Villogot! Es zseles voltba bore!
2014. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!