Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért trollkodják szét ezt a...

Miért trollkodják szét ezt a topicot más topic-okkal (pl. politika) ellentétben?

Figyelt kérdés
Nagyon unom, hogy amikor idejövök, akkor csak troll kérdéseket (mejik faj lehetett ? mit lépsz szkeptikusok ?) és a komoly, normális, alátámasztott kérdéseknél is trollok és a témát komolyan vevők veszekedését látom. Mi szükség van a trollkodásra ? Miért nem máshol szemetelnek ?
2014. jan. 14. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hehe, ma valaki nagyon vicces kedvében van.

A politika topic is ugyanígy szét van trollkodva, de te ezt nagyon jól tudod.

2014. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? A politika témakörben van a legtöbb beszűkült elméjű, bolond. Ha nem olyat írsz, ami megegyezik a nézeteikkel, azonnal leoltanak és a föld alá pontoznak.

Ha olyan kérdést írsz ki, ami cáfolja a hitrendszerüket, azonnal bejelentik a kérdést és bolondnak titulálnak. Sose válaszolnak a kérdésre, csak próbálnak viccesnek tűnő szövegekkel megalázni, hogy a többi olvasó ne vegye komolyan a kérdést.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__5..



Tessék, ezt én írtam ki. Kérdtem bizonyítékot, ami alátámasztja a valóságnak hitt elméletüket, és csak oltást kaptam helyette. Nálunk ezt jelenti az "érvelés".


"Így jár az, aki tudatlan és minden kiragadott szöveget elhisz, ha más környezetben tálalják neki. "


Ez tökéletesen tükrözi az oda írogatok szellemi színvonalát. Számításba se veszik, hogy talán tévednek, hanem egyszerűen kicsinyítő képző használatával leoltják a kérdezőt. Persze az ilyennel csak együtt érezni tudok, hiszen ha olyan körülmények közé születek, mint ő, valószínűleg én is ilyen lennék.


Van ennél egy rosszabb fajta is, aki úgy okoskodik, hogy azt se tudja miről van szó. Pl lejeb van egy olyan válaszoló, aki szerint ilyet nem is mondott Kennedy... Szerinted ilyenekkel hogy lehet vitatkozni? Amikor egy mindenki számára elérhető, hiteles bizonyítékot akar megcáfolni annyival, hogy "ez hülyeség"...

Hidd el, a politika témakör rosszabb mint az összes témakör együttvéve.

2014. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A politikát én is ismerem, de míg ott 10-ből 2-3 kérdésre normális, a kérdéshez kapcsolódó válasz érkezik, itt 20 kérdésre jut 1 normális válasz.
2014. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de ha a témában írok, tapasztalattal és hozzáértéssel, nem vicceskedek, maximum 51%-ban hasznos válasz lesz az ezotéria témakörében. Szex, párkapcsolat, szexualitás témájában korrektebb a helyzet. Ez azért van, mert 12-18 évesek járnak ide, politikához hülyék, hormon működik. Nincs tapasztalatuk ezotériához, Haryy Potter max. És eleve vitatkozni nem tudnak(érv szerint)
2014. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Becsületes politikust már láttam, ellenben ufót még nem.
2014. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert itt vannak a legbutább emberek és a leghülyébb kérdések, ezek a trollok melegágya.
2014. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 nemelfogult ***** válasza:

Vannak akik szerint így lehet ellehetetleníteni ezt a témát... de ugyan ez itt kinek lenne jó? Pici Magyarországon ez (ufok, stb.)senkit nem érdekelnek.

Egyedül jigsawnak vannak cia összeköttetései, de eddig csak bannolni tudott, de most a cia már őt is bannolta. Rájöttek , hogy ADD/ADHD disorderén felül multiply personality disordere is van (számold meg a nickjeit:)

De több ügynök nincs itt, szerintem te sem vagy igazi ügynök, meg ugye nem is bosszant igazán a trollkodás:)

2014. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mert itt vannak a leghulyebb idiotak. ufókban hinni még az asztrológiánál is gázabb..
2014. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert raj.
2014. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert Gyurcsányt már láttuk, ismerjük (sajnos), szellemeket, UFO - kat, vámpírokat meg jobbára csak elképzelik.
2014. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!