Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ilyen évváltáskor (órák...

Ilyen évváltáskor (órák kérdése és 2014 lesz) több az esélye, hogy az ufok felfedjék magukat?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nagy az eufória és az ufok gondolhatják hogy az ő meglepetésük még nagyobb eufóriát okozna!

2013. dec. 31. 13:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Jó-jó, mindenre lehet cáfolatot kapni!

A sok istenhívő persze, hogy összedobott valami ősi idegenek cáfolatot, mert ők az isteni teremtésben hisznek! Az ősi idegen elmélet persze, hogy nem tetszik nekik!

Sőt az egyiptológusoknak sem tetszik, egyes történészeknek sem! De hát ez van, mindenkinek nem érdeke tudni az igazságot az igaz teremtőinkről!

2013. dec. 31. 15:19
 12/19 Grielean ***** válasza:

Én sem vallásos, sem történész nem vagyok, mégsem tűnt soha hitelesnek számomra az a sorozat.

Noha jó pár olyan eseményleírással, észleléssel találkoztam már, amelyek valóban elgondolkodtattak a földönkívüli eredetet illetően, de ezek közül egyik sem tartozott egy nézettségorientált tv-csatorna tárgykörébe.

De a Discovery nem is egy hírcsatorna (miközben még azok hitelessége is gyakran megkérdőjelezhető). Nem az a célja, hogy valódi titkokat és az igazságot mutassa, hanem bármi olyat, amitől az ember a képernyő elé ül, és pont azt a csatornát nézi majd, nem mást!

2013. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

:D De most komolyan miért jönnének a földre? te kérdező megünnepled a majmok párzási időszakát? ugyehogy nem. akkor ezt miért várod el egy nálunk sokkal intelligens fajtól? az ember pedig nem annyira retardált, hogy ne tudjon épiteni egy nyavalyás

piramist mielőtt meg bemagyaráznád azt, hogy a piramisokat ufók építették. amúgyis sok elmélet született már a piramisokkal kapcsolatban. az pedig qurvára nem érdekli őket, hogy a földön vagy a marson újév van. milyen célból figyelnek minket több millió éve? lehetséges, hogy ők teljesen más mértékegységgel mérik az időt. amúgy meg biztos tudod, hogy a bolygónk nem 2014 éves

Üdv, J Ügynök ;)

2013. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne keverd össze az ápolókat a földönkívüliekkel. Az egészségügy elcsigázott dolgozói figyelnek meg téged, nem az ufók.
2013. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az idő egy, az emberek által kitalált dolog. Arra való. hogy valamivel tudjuk érzékeltetni és követni a változást. Ha léteznének is UFO-k, qrvára nem érdekelné őket, hogy földi idő szerint most éppen egy új év kezdődik.
2014. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom hogy a tüzijátékokat mindig figyeli legalább egy anyahajó,hogy az idiota emberkék nehogy valami végzetes hibát kövesenek el.
2014. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fedték fel magukat most sem az ufok! :(
2014. jan. 2. 12:27
 18/19 anonim válasza:
Korán kezdted a szilveszteri ivászatot :D
2014. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ha többet szívsz, vagy többet iszol, akkor igen. De ha esetleg mindkettő, akkor az esély 100%.



"Mindennek megvan a maga esélye, de ezért vagyunk mi ügynökök, hogy a civilek ne szereznek tudomást a földönkívüliek létezéséről..

Üdv, J Ügynök".....Hát ezt olvasva majdnem leestem a székről, nagyon jó!

2014. jan. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!