Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eltitkolják a 2014-es üstököst...

Eltitkolják a 2014-es üstököst? - A bolygónknak ütközhet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már hallottál nem is régen, december 21-én egy becsapódó üstökös jóslatáról, az hála Istennek/Sátánnak, elmaradt ! Ettől függetlenül magát a veszélyt nem szabad leértékelni. Ez a 2014-es üstökös lehet, hogy valóba a világ végét okozza majd?


[link]


2013. ápr. 9. 06:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudhat, hogy senki nem fog komolyan venni, ha a parafost linkeled? Meg amúgy se :D
2013. ápr. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Muszáj állandóan valami ilyennel rémítgetni a népet?

Már vagy tízszer vége volt a világnak, ha nem tűnt volna fel...

2013. ápr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Éppen december 21-én? Vajon miért? És vajon a K-Pax-ednek ütközik neki?
2013. ápr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Életnek lehet-e nevezni azt, amikor valaki éjjel-nappal attól fosik, hogy "jaj, eljön a világ vége!"??? Én nem nevezném annak, tehát a te életednek már vége van.
2013. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Remélem ütközik basszus, és kihal ez a sok ostoba barom, mint pl te.
2013. ápr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Inkább a mostra koncentrálj, kedves kérdező.
2013. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hajdú Péter műsorában mondta valaki, hogy késni fog a világvége pár hónapot..

De most komolyan: számolj utána, hogy hányszor jósoltak már világvégét és hogy hányszor jött be..

2013. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy eltitkolják, mert nem indokolja semmi, hogy lenne okuk eltitkolni. A második kérdésre igen a válasz, hiszen nekiütközhet a Földnek bármi, ami olyan nagy, hogy a légkörünkben nem ég el. De ha eddig kihúztuk valahogy ezzel a "sárgolyóval" idáig és tényleg lámpással kell keresni az ilyen jellegű ütközések nyomait a bolygónkon, akkor tényleg elég értelmetlen azt firtatni, hogy bekövetkezhetne-e? Én azon csodálkozom, hogy olyan sok ember kémleli az eget, mintha tudnánk rajta változtatni valamit. Én inkább azt vizsgálnám, hogy ha volt ilyen, akkor mikor volt és abban a hitben élek tovább, hogy a hátralévő "pár" évben nem valószínű, hogy bekövetkezik.
2013. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Rettegésbiznisz
2013. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!